Koncerty przełożone na 2021 rok. Kto wystąpi w Polsce w przyszłym roku?

2020-07-03 10:13
Harry Styles
Autor: SplashNews.com/East News

Rok 2020 jest zdecydowanie najgorszym dla wszystkich fanów koncertów. W związku z pandemią koronawirusa, wszystkie imprezy masowe zostały odwołane. Na szczęście, wiele zagranicznych gwiazd zdecydowało się na przełożenie swojego koncertu w naszym kraju na 2021 roku. W wideo dostępnym na ESKA.pl dowiecie się, kto zaśpiewa w Polsce w przyszłym roku.

Koncerty w Polsce - kto przełożył swój występ na 2021 rok? Tego dowiecie się już teraz na ESKA.pl. Rok 2020 zaskoczył chyba wszystkich. W związku z pandemią koronawirusa, zmieniła się codzienność każdego z nas. Aby ograniczyć ryzyko zakażenia wirusem z Wuhan, władze poszczególnych krajów, również w Polsce, podjęły decyzję o zakazie organizowania imprez masowych, w tym koncertów. I choć początkowo wszyscy mieli nadzieję, że sytuacja jest przejściowa, liczba osób zakażonych COVID-19 wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie.

W tym roku, do naszego kraju miało zawitać wiele gwiazd muzycznych. Swoje koncerty w Polsce ogłosili między innymi Taylor Swift, Harry Styles, Maluma, Celine Dion, Twenty One Pilots, Adam Lambert czy Niall Horan. Niektórzy z nich mieli zaprezentować się przed polską publicznością po raz pierwszy, inni zaś po raz kolejny. Niestety, kilku muzyków musiało odwołać całe tournee. Są jednak też i ci, którzy obiecali powrócić w przyszłym roku. Kto wystąpi w Polsce w 2021?

Koncerty 2021 - kto przełożył swoje show?

Jeśli sytuacja epidemiologiczna się uspokoi, rok 2021 będzie bardzo atrakcyjny pod względem ilości koncertów zagranicznych gwiazd. Organizatorzy festiwali muzycznych zapowiedzieli, że dołożą wszelkich starań, by w przyszłym roku na scenie zaprezentowali się ci sami artyści, którzy mieli to zrobić w tym roku. Również sami wokaliści, którzy zostali zmuszeni do odwołania startu swoich nowych tournee, poinformowali o nowych datach. Zobaczcie, kto przełożył koncert w Polsce na przyszły rok.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze