Koncert Justina Biebera w Polsce 2023 ODWOŁANY! Dlaczego i jak zwrócić bilet?

i

Autor: Prestige MJM Koncert Justina Biebera w Polsce 2023 ODWOŁANY! Dlaczego i jak zwrócić bilet?

Koncert Justina Biebera w Polsce 2023 ODWOŁANY! Dlaczego i jak zwrócić bilet?

2023-03-26 16:08

Justin Bieber nie wystąpi w Polsce na koncercie zaplanowanym w Krakowie. Artysta definitywnie odwołał całą trasę koncertową. Pieniądze za zakupione bilety będą zwrócone wszystkim ich posiadaczom. Dlaczego Justin Bieber nie zagra w Polsce? Jak zwrócić bilet i odzyskać pieniądze?

Koncert Justina Biebera w Polsce 2023 odwołany! Artysta miał wystąpić w naszym kraju 25 marca. Miejscem jego niezwykłego show miała być TAURON Arena Kraków. W październiku ubiegłego roku zdecydował jednak o przełożeniu koncertów nie podając konkretnych terminów. Teraz management artysty poinformował, że planowana trasa JUSTIN BIEBER JUSTICE WORLD TOUR w ogóle się nie odbędzie. Decyzja jest niezależna od organizatora koncertu w Krakowie. 

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku

Koncert Biebera w Polsce odwołany - dlaczego?

Justin Bieber we wrześniu 2022 poinformował, że robi sobie przerwę w koncertowaniu, a wszystko ze względu na zły stan zdrowia. Niedługo później poinformował fanów, że niektóre terminy jego światowej trasy koncertowej przesunięto na kolejny rok. Czekaliśmy na nową datę występu, ale ostatecznie już wiemy, że się nie doczekamy.

Justin Bieber w Polsce 2023 - jak zwrócić bilety?

W sprawie zwrotów pieniędzy za bilety, należy się kontaktować z bileterią. W przypadku Bilet Serwis, aby otrzymać zwrot wyślij maila na adres ZwrotJustin@biletserwis.pl. W odpowiedzi otrzymasz szczegóły dotyczące procedury zwrotu. Natomiast w przypadku Ticketmaster, aby otrzymać zwrot wypełnij formularz. Organizatorzy obiecują, że twój zwrot zostanie przetworzony tak szybko, jak to możliwe, zgodnie z wybraną metodą płatności.

Sonda
Czy wybierałeś(aś) się na koncert Justina Biebera w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE