Kizo w piosence Dziarmy! Pikatna piosenka tuż przed premierą albumu

i

Autor: Klaudia Piekarska @puulovver

Kizo w piosence Dziarmy! Pikatna piosenka tuż przed premierą albumu

2021-12-07 14:13

DZIARMA to bez wątpienia najbardziej wielowymiarowa raperka na polskiej scenie. Już w najbliższy piątek, 10 grudnia światło dzienne ujrzy jej debiutancki album. Napięcie tuż przed premierą materiału podsyca mocno niegrzeczny i pozbawiony seksualnego tabu singiel Cake z gościnnym udziałem Kizo.

DZIARMA to najciekawsza i najbardziej pracowita raperka rodzimej sceny. Wprowadza zupełnie nową jakość w skamieniałe, mocno patriarchalne układy świata sceny rapowej, a jej twórczość wzbudza dużo emocji. Już w najbliższy piątek 10 grudnia  światło dzienne ujrzy jej debiutancki album zatytułowany po prostu DZIARMA. Dotychczas artystka odkryła cztery single ukazujące jak szeroki jest wachlarz jej możliwości. Zaprezentowała słuchaczom swoją muzyczną i liryczną wrażliwość , ale przede wszystkim w pełnej zgodzie ze sobą pokazała się jako kobieta o arcy silnym charakterze, mocnym kręgosłupie moralnym i bezpardonowej otwartości. Dla niej nie ma tematów tabu, nie czuje potrzeby udawania czy sztucznej skromności. 

Pogadane z Sarą James

Dziarma & Kizo - piosenka Cake

Singiel Cake z gościnnym udziałem Kizo jest tego doskonałą ilustracją. Cake to obrazek z  relacji damsko-męskiej, obdarty z pruderii i z ociekający wyzwoloną, seksualną energią, od której nie sposób się oderwać. Artyści wyciągają nas na trzyminutową eskapadę po nieskrępowanych fantazjach, które podkręcone energetycznym bitem podnoszą tempo tak, że aż trudno o złapanie tchu. Jest intensywnie, gorąco, lepko i parno. Cake to numer do zadań specjalnych. 

Debiutancki album DZIARMY pojawi się na półkach sklepowych 10.12.2021. Płytę można wciąż zamówić w preorderze pod tym linkiem: http://www.dziarma.store.