Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag: KIEDY premiera? O czym jest utwór? [DATA, TEKST]

i

Autor: screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/shorts/SlvgkMWFSXc // screen z teledysku na YouTube: MASNY BEN — GIGACHAD prod. MRGH Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag: KIEDY premiera? O czym jest utwór? [DATA, TEKST]

Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag: KIEDY premiera? O czym jest utwór? [DATA, TEKST]

2022-05-22 16:53

Kizo nie zwalnia tempa i po sukcesie hitu Disney, Lot, a także imprezowego singla Huragan szykuje dla swoich fanów kolejny banger na lato. Jetlag, bo tak prawdopodobnie będzie nazywać się jego nowy kawałek powstał we współpracy z Masnym Benem. Pierwsze zapowiedzi już wywołały spore poruszenie wśród internautów! Kiedy premiera nowej piosenki Kizo? O czym jest utwór? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag [DATA]
  2. Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag [TEKST]

Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości przez internautów. Z jednej strony raper, który zdobył ogromną popularność za sprawą radiowego hitu Disney, a z drugiej strony muzyczna odsłona jednego z włodarzy Fame MMA. Obaj, w końcu spotkali się w studio nagraniowym, czego efekty poznacie już niebawem. Kiedy premiera piosenki Kizo i Masnego Bena? Zdecydowanie ta wiadomość, a raczej data opublikowania tego bangera ucieszy wszystkich wyczekujących! W rytm tej piosenki będzie można się bawić, w czasie koncertów na żywo. Patryk Woziński wykona ten utwór na swojej trasie koncertowej Ostatni Taniec Tour, która odbywa się pod patronatem Radia ESKA!

Kizo - koncerty Ostatni taniec 2022. Gdzie i kiedy gra raper? [DATY, MIASTA, BILETY]

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag [DATA]

Piosenka Jetlag, bo tak prawdopodobnie będzie się nazywać, to singiel zapowiadający możliwie, że najbardziej imprezowy album jaki dotychczas pojawił się na rapowym rynku. Mowa o krążku Ostatni Taniec, który jest kontynuacją ścieżki, którą Kizo kroczy już od jakiegoś czasu. Z tą różnicą, że tym razem jest jeszcze bardziej imprezowo i tanecznie. Premiera albumu 17 czerwca 2022, więc do tego czasu utwór w całości będzie ujawniony!

Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag [TEKST]

O czym rapuje Kizo w piosence Jetlag? Z ujawnionych do tej pory fragmentów wynika, że w swoim wakacyjnym bangerze porusza temat imprezowania do samego rana. Zobaczcie poniżej sami:

Kocham swoich ludzi, potrzebuję oddech

Dla nas każdy dzień to jest piątek

Obudzisz się sama, nie powiesz nic

Ja opuszczam lożę vip i dobrze

oo o o

Z ekipą Jetleg

Zamknęli klub ja dalej w loży

oo o o

To nie iluzja, bar sam się otworzy

Skarbie przepraszam (...)

Znów poleciałem tak, że będzie jetlag

[Zwrotka - Masny Ben]

(...)

Tylko patrzę ona tańczy

Jetlag do rana nie schodzi mi