Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag: KIEDY premiera? O czym jest utwór? [DATA, TEKST]

2022-05-22 16:53
Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag: KIEDY premiera? O czym jest utwór? [DATA, TEKST]
Autor: screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/shorts/SlvgkMWFSXc // screen z teledysku na YouTube: MASNY BEN — GIGACHAD prod. MRGH Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag: KIEDY premiera? O czym jest utwór? [DATA, TEKST]

Kizo nie zwalnia tempa i po sukcesie hitu Disney, Lot, a także imprezowego singla Huragan szykuje dla swoich fanów kolejny banger na lato. Jetlag, bo tak prawdopodobnie będzie nazywać się jego nowy kawałek powstał we współpracy z Masnym Benem. Pierwsze zapowiedzi już wywołały spore poruszenie wśród internautów! Kiedy premiera nowej piosenki Kizo? O czym jest utwór? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag [DATA]
  2. Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag [TEKST]

Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości przez internautów. Z jednej strony raper, który zdobył ogromną popularność za sprawą radiowego hitu Disney, a z drugiej strony muzyczna odsłona jednego z włodarzy Fame MMA. Obaj, w końcu spotkali się w studio nagraniowym, czego efekty poznacie już niebawem. Kiedy premiera piosenki Kizo i Masnego Bena? Zdecydowanie ta wiadomość, a raczej data opublikowania tego bangera ucieszy wszystkich wyczekujących! W rytm tej piosenki będzie można się bawić, w czasie koncertów na żywo. Patryk Woziński wykona ten utwór na swojej trasie koncertowej Ostatni Taniec Tour, która odbywa się pod patronatem Radia ESKA!

Kizo - koncerty Ostatni taniec 2022. Gdzie i kiedy gra raper? [DATY, MIASTA, BILETY]

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag [DATA]

Piosenka Jetlag, bo tak prawdopodobnie będzie się nazywać, to singiel zapowiadający możliwie, że najbardziej imprezowy album jaki dotychczas pojawił się na rapowym rynku. Mowa o krążku Ostatni Taniec, który jest kontynuacją ścieżki, którą Kizo kroczy już od jakiegoś czasu. Z tą różnicą, że tym razem jest jeszcze bardziej imprezowo i tanecznie. Premiera albumu 17 czerwca 2022, więc do tego czasu utwór w całości będzie ujawniony!

Kizo i Masny Ben - piosenka Jetlag [TEKST]

O czym rapuje Kizo w piosence Jetlag? Z ujawnionych do tej pory fragmentów wynika, że w swoim wakacyjnym bangerze porusza temat imprezowania do samego rana. Zobaczcie poniżej sami:

Kocham swoich ludzi, potrzebuję oddech

Dla nas każdy dzień to jest piątek

Obudzisz się sama, nie powiesz nic

Ja opuszczam lożę vip i dobrze

oo o o

Z ekipą Jetleg

Zamknęli klub ja dalej w loży

oo o o

To nie iluzja, bar sam się otworzy

Skarbie przepraszam (...)

Znów poleciałem tak, że będzie jetlag

[Zwrotka - Masny Ben]

(...)

Tylko patrzę ona tańczy

Jetlag do rana nie schodzi mi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze