Kim jest Mariusz Kałamaga - uczestnik Tańca z Gwiazdami?

i

Autor: fot. WBF Kim jest Mariusz Kałamaga - uczestnik Tańca z Gwiazdami?

Kim jest Mariusz Kałamaga - uczestnik Tańca z Gwiazdami?

2017-02-01 18:07

Mariusz Kałamaga weźmie udział w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami w Polsacie. Co wiemy na temat tego sympatycznego uczestnika? Sprawdź, kim jest Mariusz Kałamaga już teraz - na ESKA.pl.

Mariusz Kałamaga wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Kim jest uczestnik najnowszej edycji tanecznego show w telewizji Polsat? Większość z was kojarzy go zapewne z występów z kabaretem Łowcy.B. Artysta co prawda już zakończył działalność w tej grupie, ale nadal rozśmiesza ludzi. Co jeszcze o nim wiemy? Na ESKA.pl przyglądamy się z bliska najzabawniejszemu uczestnikowi wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami.

>> Dominika Gwit - kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami?

Kim jest Mariusz Kałamaga?

Mariusz Kałamaga ma 35 lat. Artysta kabaretowy urodził się w Bytowie i tam też ukończył liceum ekonomiczne. Swoja edukację kontynuował studiując animację społeczno-kulturalną na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. To właśnie w Cieszynie założył kabaret Łowcy.B, który przyniósł mu ogromną popularność. Trudno jest chyba znaleźć kogoś, kto choć raz nie zaśmiał się oglądając skecz z Mariuszem wystepującym w swoim charakterystycznym żółtym swetrze. Telewidzowie mogą go również pamiętać w roli prowadzącego programy Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us i Stand up. Zabij mnie uśmiechem.

Będziecie trzymać kciuki za Mariusza Kałamagę w Tańcu z Gwiazdami?