Kim jest Marek Kaliszuk, uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

2014-09-15 16:46

Kim jest Marek Kaliszuk? Odpowiedź na pytanie, kto to jest Marek Kaliszuk, czeka na Was na naszej stronie wraz z listą wszystkich uczestników drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Chcecie wiedzieć, kim jest Marek Kaliszuk, którego będziemy podziwiać jako jednego z uczestników w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2? Na naszej stronie znajdziecie najważniejsze informacje, które pozwolą Wam odpowiedź sobie na pytanie "kim jest Marek Kaliszuk?". To polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny związany z Teatrem Muzycznym w Gdyni.

Oglądający polskie seriale z pewnością kojarzą Marka Kaliszuka z M jak Miłość, gdzie wciela się w postać Bogusia. Oprócz tego na swoim koncie artysta ma udział w takich produkcjach Ojciec Mateusz czy też 2XL.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

O to, czy Marek Kaliszuk w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 będzie czuł się jak ryba w wodzie w ogóle się nie martwimy. Aktor dzięki doświadczeniu zdobytemu w 7. edycji Tańca z Gwiazdami doskonale wie, jak wygląda praca na planie takich programów. Trzymacie kciuki za Marka Kaliszuka?

Tak prezentuje się z kolei pełna lista uczestników drugiej edycji TWBZ:

Maja Bohosiewicz,
Jacek Kawalec,
Joanna Liszowska,
Barbara Melzer,
Jakub Molęda,
Magdalena Steczkowska,
Marcin Przybylski,
Marek Kaliszuk.

Najnowsze