Kim Dawid Podsiadło chciał zostać w dzieciństwie? Wokalista zdradził wszystko w nowym wideo!

2020-05-23 11:46 MK
Dawid Podsiadło
Autor: YouTube/Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło wie, jak zaskakiwać swoich fanów. Najpopularniejszy obecnie polski wokalista opublikował w sieci making of do jednego ze swoich największych hitów - utworu Trofea. Wideo pełne jest ciekawostek dotyczących pracy na planie oraz samego artysty. Kim Dawid chciał zostać w dzieciństwie i co kolekcjonował jako mały chłopiec? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło - teledysk do utworu Trofea skończył już rok! Z tej okazji, wokalista, który obchodzi dziś 27 urodziny, postanowił podzielić się z wielbicielami nieznanymi dotąd faktami dotyczącymi właśnie tego projektu oraz, jak się okazuje, także siebie samego. Singiel Trofea został wydany jako trzeci utwór promujący bestsellerowy album Dawida Małomiasteczkowy i od razu stał się wielkim hitem. Kawałek doskonale radził sobie na antenie Radia ESKA, czego dowodem jest fakt, że znalazł się na podium podsumowania rocznego, jakim jest notowanie Gorąca 100.

Zainteresowaniem cieszył się też oficjalny wideoklip zrealizowany do piosenki, w którym poza samym Dawidem wcielającym się w rolę detektywa, wystąpiła cała plejada gwiazd. Artysta zaprosił do swojego projektu między innymi Agatę Buzek, Magdalenę Cielecką oraz legendę polskiej kinematografii - Jerzego Stuhra. Klip w ciągu roku wygenerował ponad siedem milionów wyświetleń. W sobotę 23 maja, czyli w pierwszą rocznicę jego wydania, Dawid Podsiadło podzielił się z fanami Making of Trofea.

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dawid Podsiadło - dzieciństwo

Opublikowane na kanale Dawida Podsiadło wideo odkryło wiele nieznanych dotąd faktów na temat tego zdolnego i niezwykle popularnego wokalisty. Wiedzieliście, kim Dawid chciał zostać w dzieciństwie? Nie piosenkarzem, a... policjantem! Artysta jest też kolekcjonerem kart Magic: The Gathering, edycji kolekcjonerskich gier wideo, płyt CD i winyli. Pasja do kolekcjonowania narodziła się jeszcze w czasach, gdy był małym chłopcem. Wokalista zbierał karty Dragon Balla, karteczki Disneya oraz tazosy z Pokemonów i Gwiazdnych Wojen. Spodziewalibyście się tego?

Najnowsze