Kiedy i jak będzie wyglądać pogrzeb Mateusza Murańskiego? Jacek Murański zabrał głos

i

Autor: FAME MMA Kiedy i jak będzie wyglądać pogrzeb Mateusza Murańskiego? Jacek Murański zabrał głos

Kiedy i jak będzie wyglądać pogrzeb Mateusza Murańskiego? Jacek Murański zabrał głos

2023-03-02 13:18

Przyjaciele, dziennikarze oraz osoby związane z freak-fightowym środowiskiem są zainteresowani obecnością na pogrzebie Mateusza Murańskiego. Chcą mu towarzyszyć w ostatniej drodze i z żalem go pożegnać. Jacek Murański, ojciec młodego aktora, zabrał głos w tej sprawie. Jak będzie wyglądać pogrzeb Mateusza Murańskiego?

O pogrzeb Mateusza Murańskiego pytają jego przyjaciele, znajomi i osoby związane z freak-fightowymi galami MMA. Nic dziwnego, w końcu każdy śledzący wydarzenia typu High League czy Fame MMA widział, że aktor uwielbiał wchodzić do klatki i udowadniać swoją wyższość nad innymi rywalami. W duecie z ojcem miał zawalczyć już 18 marca, w eksperymentalnej walce dwóch na dwóch. Przeciwnikiem Murańskich miał być Marcin Najman i inny fighter. 8 lutego 2023 śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła dosłownie wszystkimi. Dziennikarzami, internautami i jego znajomymi chociażby z planu zdjęciowego. Jednym z najbardziej poruszonych był Arek Tańcula, który ujawnił, że Młody Muran wysłał do niego kilka dni temu wiadomość z prośbą o pomoc w zmontowaniu filmiku. Dwa tygodnie po tym, gdy zasmuciła nas wiadomość o nagłej śmierci, głos zabrał ojciec gwiazdy. Jacek Murański ujawnił, jak wyglądały ostatnie godziny życia Mateusza Murańskiego.

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Pogrzeb Mateusza Murańskiego - jak będzie wyglądać?

Co z pogrzebem Mateusza Murańskiego? Osoby, które chcą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu gwiazdy, szukają odpowiedzi na to pytanie. W ostatnich dniach sporo osób wpisało taką frazę w wyszukiwarkę Google. Odpowiedź poznaliśmy u źródła. Jacek Murański w rozmowie z serwisem Salon24 ujawnił, że to nie będzie pogrzeb, a ceremonia. Powiedział, że jego syn był radosnym człowiekiem i na pewno nie chciałby smutku podczas jego pożegnania:

"To nie będzie pogrzeb lecz ceremonia. Mateusz był pełnym radości człowiekiem i na pewno by chciał żeby ta ceremonia miała w sobie też dużo optymizmu..."

Mateusz Murański - kiedy ceremonia pogrzebowa?

Data pożegnania Mateusza Murańskiego nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo też, czy rodzina będzie chciała, by ostatnia droga ich bliskiego była publiczna. Będziemy aktualizować, jeśli poznamy szczegóły.

Jacek Murański przerwał milczenie po śmierci Mateusza. Mocne i wzruszające słowa