Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

2017-06-23 18:46
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]
Autor: fot. youtube.com / kanał Katy Perry Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

Zorganizowany przez Arianę Grande koncert One Love Manchester nadal wywołuje w nas łzy wzruszenia na samą myśl o nim. Teraz dzięki Katy Perry możemy doświadczyć tego, co działo się za kulisami tego ogromnego dobroczynnego wydarzenia na stadionie Old Trafford. Autorka hitu Roar opublikowała na swoim kanale na YouTube wyjątkowy materiał, który zabiera na backstage historycznego wydarzenia. Widzimy tam m.in. jak Katy wita się z Arianą Grande oraz przygotowuje do swojego występu.

Gwiazda wyjaśnia, dlaczego nie pojawiła się na One Love Manchester – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  One Love Manchester: Usher zdradził, że miał bardzo poważny powód, dla którego ostatniej chwili zrezygnował z udziału w wielkim charytatywnym koncercie. I nie chodziło tu bynajmniej o Liama Gallaghera! Gdy wydarzenie na stadionie Old Trafford dobiegło końca wiel

Katy Perry pokazuje backstage koncertu One Love Manchester

Justin Bieber, Chris Martin z Coldplay, Miley Cyrus, Niall Horan, dziewczyny z Little Mix i Mac Miller to gwiazdy, które można także zobaczyć w materiale zza kulis od Katy Perry. Sprawdźcie poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze