Katie Melua

i

Autor: Materiały prasowe

Katie Melua w Polsce 2023! Gdzie i kiedy zagra autorka hitu "Nine Million Bicycles"?

2023-03-15 12:03

Katie Melua powraca do Polski! Wielokrotnie nagradzana wokalistka o niezwykle urzekającej barwie głosu wyrusza w europejską trasę Love & Money Tour 2023 i nie zamierza pominąć kraju nad Wisłą. Gdzie i kiedy zaśpiewa? Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Katie Melua to gruzińsko-brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, urodzona w Kutaisi w Gruzji. Jej debiutancki album - "Call Off the Search" - ukazał się 3 listopada 2003 roku. Płyta błyskawicznie stała się hitem, docierając na pierwsze miejsca brytyjskich list przebojów. Katie Melua jest autorką takich hitów, jak "Nine Million Bicycles", "The Closest Thing to Crazy" i jedną z najbardziej uznanych brytyjskich wokalistek. Od niespełna dwóch dekad, artystka nieustannie koncertuje na całym świecie, zachwycając publiczność swoim ciepłym głosem, melodyjnymi kompozycjami i czarującą osobowością. Dotychczas, Katie wydała 8 solowych, docenionych przez krytyków albumów, zdobyła kilkadziesiąt platynowych płyt oraz była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Teraz w ramach europejskiej trasy "Love & Money Tour 2023" wystąpi w Polsce i wyśpiewa swoje największe przeboje.

Katie Melua w Polsce - DATA, MIEJSCE

Wiosną 2023 roku Katie Melua wyruszy w europejską trasę koncertową, zatytułowaną "Love & Money Tour", w ramach której już 12 kwietnia zaśpiewa w gdyńskiej hali Polsat Plus Arena Gdynia. Artystka zaplanowała także m.in. koncerty w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Holandii.

Katie Melua w Polsce 2023 - BILETY

Wejściówki na koncert uwielbianej w Polsce artystki, znanej m.in. z hitu "Nine Million Bicycles", trafiły do sprzedaży 7 listopada, o godz. 11:00. Bilety są dostępne na stronie ticketclub.pl.

Sonda
Jak często chodzisz na koncerty?
Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE