Kasia Sawczuk - kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami?

2017-02-23 15:19
Kasia Sawczuk - kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami?
Autor: fot. WBF Kasia Sawczuk - kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami?

Kim jest Kasia Sawczuk? Sprawdź, co wiemy o młodej aktorce i uczestniczce nowej serii Tańca z Gwiazdami.

Kim jest Kasia Sawczuk? Takie pytanie może sobie zadawać część widzów wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami. Młodziutka aktorka występuje w parze z Wojciechem Jeschke i coś nam mówi, że ta para ma spore szanse zajść w programie naprawdę wysoko. Zanim jednak będziemy podziwiać taneczne popisy Kasi i jej partnera na parkiecie w show Polsatu, przyglądamy się bliżej tej uczestniczce.
>> Kim jest Mariusz Kałamaga - uczestnik Tańca z Gwiazdami?

Kasia Sawczuk: Belfer, Czas honoru, Na noże

Pomimo młodego wieku, Kasia Sawczuk ma już całkiem spore doświadczenie. Urodzona w 1997 roku aktorka pokazała się po raz pierwszy szerszej publiczności w 2010 roku, dzięki roli w serialu Hotel 52. Jej kariera zaczęła natomiast nabierać tempa w 2014 roku, gdy wystąpiła w serialu Czas honoru - Powstanie oraz w filmach Miasto 44 i Gównojady. Z kolei 2016 rok to w aktorskiej karierze Kasi przede wszystkim rola Asi Walewskiej w popularnym serialu Belfer oraz rola Oli Majchrzak w emitowanej w TVN serii Na noże.

Kasia Sawczuk - Instagram, Snap, YouTube

Kasia Sawczuk, jak na młodą osobę przystało, jest aktywna w mediach społecznościowych. Dwudziestolatka regularnie publikuje sporo zdjęć i filmików na swoim profilu na Instagramie (https://www.instagram.com/sawczukkasia/) i Snapie (sawczukkasia). Z kolei w najpopularniejszym serwisie streamingowym YouTube znaleźć można sporo nagrań Kasi z jej występami w programach telewizyjnych. 

 

Najnowsze