Karolina Mirek - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Pokazała rockowy pazur!

2021-09-25 21:33
Karolina Mirek - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Pokazała rockowy pazur!
Autor: TVP Karolina Mirek - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Pokazała rockowy pazur!

Karolina Mirek wygra The Voice of Poland 12? Po przesłuchaniach w ciemno pojawiło się kilkanaście takich komentarzy, że to najlepszy występ pierwszego etapu muzycznego show. Skoro tak, to warto poznać bliżej tę wokalistkę!

Karolina Mirek - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Wywołała spore poruszenie wśród widzów, internautów, ale również trenerów. Pojawiło się wiele komentarzy, że młoda wokalistka postawiła wysoko poprzeczkę innym uczestnikom muzycznego show. Już w przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała utwór Lithium, pod którym podpisuje się zespół Nirvana. Uczestniczka wybrnęła i udowodniła, że płynie w niej naprawdę rockowa krew!

The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"

Karolina Mirek - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12?

Kim jest Karolina Mirek? Uczestniczka The Voice of Poland uwielbia podróżować, a na co dzień studiuje geografię na Uniwersytecie Warszawskim. Jest wokalistką estradową i w zasadzie to tyle, co na razie o niej wiadomo. Wkrótce ujawnimy wam więcej szczegółów z jej życia.

Karolina Mirek - The Voice of Poland 12

Karolina Mirek w przesłuchaniach w Ciemno, dwunastej edycji The Voice of Poland zaśpiewała utwór Lithium od zespołu Nirvana. Przekonała do siebie wszystkich trenerów. Wszyscy odwrócili swoje fotele. Karolina Mirek zdecydowała, że dołączy do ekipy Justyny Steczkowskiej. 

Sonda
The Voice of Poland 12 - JURY. Kto wygra?
Najnowsze