Kabe x Danzel z piosenką Cały hajs. Wykonawca hitu Pump It Up w klipie polskiego rapera

2021-10-07 16:10
Kabe x Danzel prezentują singiel Cały hajs. Wokalista znany z hitu Pump It Up w klipie polskiego rapera
Autor: Zdjęcia: Dagmara Szewczuk

Raper Kabe bierze na celownik świat polityki i jego brudne zagrywki. W utworze Cały hajs gościnnie wystąpił Danzel, belgijska gwiazda muzyki dance. Jesteście ciekawi efektów współpracy? Już możecie posłuchać nowego utworu! Oto kilka informacji na temat piosenki!

Fani zachwyceni nowym utworem Kabe'a i Denzela! Korupcja, kolesiostwo i dbanie o własne interesy. Taki świat polityki pokazany jest w najnowszym teledysku Kabe o wymownym tytule Cały hajs. W klipie gościnnie pojawia się twórca muzyki klubowej Danzel, znany m. in. z wielkiego przeboju Pump It Up. Jesteście ciekawi czym zaowocowała muzyczna kolaboracja twórców? Już możecie się o tym przekonać. Piosenka Cały hajs dostępna jest już w Internecie!

Kiedy mecz Polska - San Marino 2021? Gdzie i o której godzinie?

ZNOKAUTOWANY FERICZE ODWIEZIONY KARETKĄ DO SZPITALA l FAME MMA 11

Filmowy teledysk w sposób dosłowny pokazuje reakcję na wszystkie nieczyste polityczne zagrywki. W rytm bitu, wyprodukowanego przez Opiata na kanwie znanego przeboju Danzela, Kabe realizuje swoją misję specjalną. Nie mieliście okazji posłuchać nowego singla? Możecie zrobić to teraz!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze