Juwenalia 2019 UKSW - kto wystąpi?

2019-05-24 13:07 k.w.
Juwenalia 2019 UKSW
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Maj to zdecydowanie ulubiony miesiąc wszystkich studentów. To właśnie wtedy odbywają się koncerty z cyklu Juwenaliów. Organizują je największe uczelnie w Polsce. Na majowych koncertach występują najbardziej popularni i lubiani artyści z przeróżnych gatunków muzycznych. Mówiąc wprost - każdy znajdzie coś dla siebie. Kto wystąpi podczas tegorocznych juwenaliów organizowanych przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego?

Juwenalia 2019 UKSW - kto wystąpi? Na tę informację czekali od dawna, wszyscy fani juwenaliów organizowanych przez UKSW. Corocznie, uczelnia zaprasza na swoją scenę najbardziej cenione grupy muzyczne. W ubiegłym roku, na Agrykoli wystąpili Enej, Strachy na Lachy, Lao Che oraz Jamal. Jakie gwiazdy wystąpią podczas tegorocznych Juwenaliów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego? Tego dowiecie się już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Juwenalia 2019 Warszawa - kto zagra? Program imprez

Juwenalia UKSW - kto wystąpi?

Tegoroczne Juwenalia UKSW odbędą się w piątek 24 maja. Na warszawskiej Agrykoli wystąpią: Szymon Wydra & Carpe Diem, Fisz Emade, Organek oraz Grubson. Koncerty startują o godzinie 18. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Jak co roku, swoje juwenalia organizują również Uniwersytet Warszawski oraz Politechnika Warszawska. Na tych imprezach również nie zabraknie niezapomnianych, muzycznych przeżyć!

Najnowsze