Justin Bieber - wybierz najlepszy teledysk! [RANKING]

2013-01-31 22:17

Justin Bieber nareszcie wystąpi w Polsce! To ogromne święto dla wszystkich fanów Justina. Z tej okazji przypominamy najciekawsze teledyski Justina. Który z nich lubisz najbardziej? Zagłosuj w rankingu na Eska.pl!

Justin Bieber nareszcie wystąpi w Polsce! Polscy fani wreszcie się doczekali: ich ulubiona gwiazda zaśpiewa na żywo już 25 marca w łódzkiej Atlas Arenie - w ramach promowania w Europie wydanej w czerwcu 2012 roku płyty Believe i będącej w sprzedaży od 29 stycznia akustycznej wersji tego krążka.

>>> Justin Bieber w Polsce po raz pierwszy! Koncert Justina Biebera w Łodzi pod patronatem Radia ESKA!

To niewątpliwie ogromne święto dla wszystkich polskich fanów Justina. A my z tej okazji przypominamy najciekawsze teledyski młodego wokalisty. Który z nich lubisz najbardziej? Zagłosuj w rankingu na Eska.pl!

Justin Bieber ft Nicki Minaj - Beauty And A BeatJustin Bieber - As Long As You Love MeJustin Bieber - BoyfriendJustin Bieber ft Ludacris - BabyJustin Bieber - MistletoeNie czytałeś jeszcze?

>>>  Koncerty 2013 w Polsce - sprawdź koncertowy rozkład jazdy na Eska.pl!

al

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze