Justin Bieber w Polsce 2023 - ogromne problemy z zakupem biletów! Co się stało?

2021-11-18 10:27
Justin Bieber - piosenka Peaches robi furorę! Internauci bujają się do hitu na TikToku
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Justin Bieber - piosenka Peaches robi furorę! Internauci bujają się do hitu na TikToku

Kanadyjski piosenkarz Justin Bieber zagra koncert w Polsce już w 2023 roku. Z tej okazji ruszyła sprzedaż biletów, jednak fani artysty czują się w dużej mierze zasmuceni. To wszystko przez ogromne problemy z zakupem wejściówek na koncert! Co się stało? Dlaczego nie można kupić biletów na Justice World Tour?

Justin Bieber w Polsce 2023 - bilety sprawiły ogromny kłopot fanom artysty! Co się stało? Na tę wiadomość czekało wielu fanów kanadyjskiego wokalisty. Justin Bieber zawita do Polski w ramach trasy koncertowej Justice World Tour. Jego koncert odbędzie się dokładnie 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków. W tym miejscu warto również wspomnieć, że Justin Bieber zawitał do Polski już dwa razy! Miało to miejsce w 25 marca 2013 roku oraz 11 listopada 2016 roku. Pierwszy koncert kanadyjskiego artysty, miał miejsce w łódzkiej Atlas Arenie, natomiast drugi w Krakowie w Tauron Arenie. Za oba koncerty odpowiadała wtedy agencja Presige MJM, która ogłosiła ponowny przyjazd piosenkarza do naszego kraju, a także start sprzedaży biletów. Niestety fani są rozczarowani, ponieważ mają ogromne problemy z ich zakupem. Co się stało?

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku

Justin Bieber w Polsce 2023 - BILETY. Dlaczego nie działa strona?

W czwartkowy poranek 18 listopada 2021 roku, ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert Justina Biebera w Polsce, w ramach trasy Justice World Tour. Już od godziny 10:00 wystartowała sprzedaż wejściówek na muzyczne wydarzenie, jednak wyłącznie dla klientów Prestige MJM, którzy posiadają konto na platformie Bilet Serwis z aktywną funkcją newslettera. Niestety kupno biletów na koncert Biebera w Polsce, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów artysty, w efekcie czego strona internetowa, gdzie można było zakupić bilety przestała działać. Fanom kanadyjskiego artysty zaczął pojawiać się błąd strony, która w ogóle się nie wczytywała, wyrzucało ich przy płatności za wejściówki, a nawet dostawali komunikat, którzy są w kolejce. Bilety na koncert światowej gwiazdy w Polsce cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego można było się spodziewać, że strona internetowa, gdzie są one dostępne będzie przeciążona. Należy uzbroić się w cierpliwość i od czasu do czasu odświeżać witrynę, na której dostępne są bilety na koncert Justina Biebera w Polsce.

Sonda
Wybierzesz się na koncert Justina Biebera w Polsce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze