Justin Bieber w Krakowie najlepszym koncertem dzięki polskim Beliebers

2016-11-14 14:48
Justin Bieber w Krakowie najlepszym koncertem dzięki polskim Beliebers
Autor: fot. twitter.com / użytkownik hitgroundbieber Justin Bieber w Krakowie najlepszym koncertem dzięki polskim Beliebers

Koncert Justina Biebera w Krakowie przeszedł do historii! Fani wokalisty z całego świata gratulują polskim Beliebers najlepszego show na całej trasie Purpose World Tour. Mamy 5 dowodów na to, że fani z Polski rządzą!

Koncert Justina Biebera w Krakowie to najlepsze show z całej trasy Purpose World Tour - takiego zdania są fani wokalisty z całego świata. Zachwyty i gratulacje dla polskich Beliebers posypały się na Twitterze i innych serwisach społecznościowych po tym, gdy sieć obiegły zdjęcia i filmy z koncertu Justina Biebera w Tauron Arena Kraków. Co takiego niezwykłego wydarzyło się podczas drugiego show autora hitu Sorry w Polsce? Sprawdźcie poniżej.

>> Let Me Love You - teledysk do piosenki Justina Biebera premierą roku?

#1 Fani z Polski wprawili Justina w doskonały nastrój. Dowód? Wokalista zmienił tekst piosenki Life Is Worth Living i zaśpiewał "Tonight is worth living", co oznacza, że dla takich chwil jak koncert w Krakowie warto jest żyć. Biebs zmienił też tekst hitu Love Yourself, aby przekazać swoim fanom, że wbrew temu co donoszą media, nigdy nie miał negatywnych uczuć do swoich fanów ("and all those time you think you hating my FANS the only problem was with you and not them"). Nie ma chyba nic wspanialszego dla fana niż uszczęśliwienie swojego idola, dlatego polscy Beliebers mogą być z siebie naprawdę dumni.

TONIGHT IS WORTH THE LIVING ~ @justinbieber only in Poland 🇵🇱💘💕❤️😭 #PurposeTourKrakow #PurposeTour #lifeisworthliving Film zamieszczony przez użytkownika Monika Kaczmarska 👸🏻 (@monikakaczmarska)


#2 Udana akcja koncertowa. Kartki z napisem "My purpose is..." uzupełnione indywidualnie przez kilkanaście tysięcy osób swoimi osobistymi celami życiowymi zrobiły na Justinie ogromne wrażenie. Do tego stopnia, że popłakał się ze wzruszenia!

#3 Cisza podczas przemówień Justina. Polscy potrafili powstrzymać się od krzyków i pisków w momentach, gdy artysta starał się powiedzieć coś do publiczności. Przypomnijmy, że na innych koncertach z tej trasy Justin rzadko mógł liczyć na takie zachowanie swoich miłośników.

>> Justin Bieber wkurzył się na fanów. 'Te wrzaski są nieznośne'

#4 Oklaski. Taka forma aplauzu to również niecodzienna sytuacja na koncertach z Purpose World Tour. Polscy fani pokazali klasę!

#5 Serca z dłoni. Niezwykle wzruszający gest wykonany przez kilkanaście tysięcy osób przypomniał fanom czasy pierwszej trasy Justina My World Tour i słynny koncert w nowojorskim Madison Square Garden.

Chociaż na trasie koncertowej Justina Biebera nie brakuje kontrowersji, jego polski koncert wypadł świetnie! Wokalista już od początku swojej kariery był bardzo ambitny, więc nie byłoby mu łatwo zawieść fanów. Jest w końcu normalnym facetem! Przekonajcie się sami:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze