Justin Bieber ogłosił międzynarodową trasę koncertową. Czy pojawi się w Polsce?

2021-05-07 13:32
Justin Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Justin Bieber to jedna z największych gwiazd muzyki pop na całym świecie. Idol nastolatek wielokrotnie zapełniał stadiony na całym świecie. Teraz przyszedł czas na kolejną trasę koncertową po świecie. Związana jest ona z jego najnowszym albumem, który jest jednym z najchętniej sprzedających się krążków. Czy w ramach trasy pojawi się w Polsce?

Justin Bieber od wielu lat uznawany jest za idola nastolatek. Choć od czasów takich piosenek jak Boyfriend czy Never Say Never bardzo się zmienił, wciąż ma wielu fanów. Justinowi udało się pokonać najtrudniejszy etap, w którym miał wiele problemów. Teraz ma żonę i tworzy taką muzykę, jaka mu w duszy gra. Jak widać, sprawdza się to. Justice, jego ostatni album studyjny, to jedna z najlepiej sprzedających się płyt na całym świecie. W związku z tym gwiazdor oraz jego ekipa postanowili zorganizować trasę koncertową - Justice World Tour. Odbędzie się ona w 2022 roku. Bieber zagra w arenach kilku wielkich miast. Niestety, Polska nie znalazła się na liście. Na razie ogłoszono jedynie daty koncertów w USA i Kanadzie. Nie wiadomo, czy z czasem potwierdzone zostaną wydarzenia w Europie i Azji. Pełną listę koncertów w ramach nadchodzącej trasy można zobaczyć niżej.

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku

Justin Bieber - Justice. Sukces płyty

Najnowsza płyta znalazła się na samym szczycie listy Billboard 200. Album Justice pokonał między innymi najnowszą płytę Lany del Rey, czyli Chemtrails Over the Country Club. W tyle został także album Future Nostalgia Duy Lipy czy After Hours The Weeknd. Najnowsze wydanie Biebera sprzedało się aż 154,000 razy w ciągu tygodnia od premiery. To ósmy raz, kiedy Justin znalazł się na pierwszym miejscu listy Billboard 200.

Justin Bieber - Justice. Tracklista

 1. Off My Face
 2. Holy (feat. Chance the Rapper)
 3. Unstable (feat. The Kid Laroi)
 4. Interlude
 5. Die for You
 6. Hold On
 7. Somebody
 8. Ghost
 9. Peaches (feat. Giveon and Daniel Caesar)
 10. Love You Different
 11. Loved by You
 12. Anyone
 13. Lonely (feat. Benny Blanco)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze