Justin Bieber odwołuje meet&greet. Co fani otrzymają w zamian?

2016-03-23 18:36
Justin Bieber odwołuje wszystkie meet&greet. Jak otrzymać zwrot pieniędzy?
Autor: fot. Instagram Justin Bieber odwołuje wszystkie meet&greet.; Jak otrzymać zwrot pieniędzy?

Justin Bieber odwołuje meet&greet na swojej trasie koncertowej Purpose World Tour. Sprawdź, jak na te wieści zareagowali polscy fani i co otrzymają zamiast spotkania i zdjęć ze swoim idolem

Justin Bieber odwołuje meet&greet; na Purpose World Tour. W ten sposób posiadacze pakietu VIP o nazwie I'll Show You nie będą mieli okazji zrobić sobie zdjęcia ze swoim idolem. Dlaczego Justin Bieber nie będzie już robił meet&greet; na obecnej trasie koncertowej? Początkowo anulowanie wszystkich meet&greet; organizatorzy tłumaczyli względami bezpieczeństwa. Innego zdania jest jednak sam Justin, który w emocjonalnym wpisie wyjaśnił, że spotkania z fanami i pozowanie do wielu zdjęć przed każdym koncertem są dla niego zbyt przytłaczające i wykańczają go psychicznie.

Justin Bieber w Polsce 2016 - odwołane meet&greet;

Co prawda posiadacze pakietu I'll Show You nie będą już mogli zrobić sobie zdjęcia z Justinem, ale będą mieli możliwość robić zdjęcia i nagrywać filmiki podczas alternatywnego spotkania w specjalnej strefie, w której ma przebywać Justin. Fani, którzy chcą zrezygnować z udziału w zmienionym pakiecie I'll Show You mogą anulować zakup i otrzymać zwrot kosztów. Warto jednak się nad tym zastanowić, ponieważ rezygnując z doświadczenia VIP traci się także zawarty w pakiecie bilet na koncert.

Odwołane meet&greet; z Justinem Bieberem - reakcje polskich fanów

Na wieści o odwołanych meet&greet; z Justinem Bieberem bardzo szybko zareagowali fani korzystający z Twittera. Polscy Beliebers, do których zalicza się m.in. Saszan, starali się jakoś skomentować tę sytuację. Trzeba przyznać, że fani Justina wspierają siebie i swojego idola nawet w takich kryzysowych momentach, czego dowodem jest znajdujący się w światowych trendach hasztag #WeAreHereForYouJustin (z ang. Jesteśmy tu dla Ciebie Justin).


Część fanów jest mocno załamana faktem, iż nie spełni się ich marzenie o wspólnym zdjęciu z idolem. Warto jednak wspomnieć, że jednocześnie wyrażają oni zdanie, że zdrowie i komfort psychiczny Justina są dla nich najważniejsze.

RC

Najnowsze