Justin Bieber odwołuje meet&greet. Co fani otrzymają w zamian?

2016-03-23 18:36
Justin Bieber odwołuje wszystkie meet&greet. Jak otrzymać zwrot pieniędzy?
Autor: fot. Instagram Justin Bieber odwołuje wszystkie meet&greet.; Jak otrzymać zwrot pieniędzy?

Justin Bieber odwołuje meet&greet na swojej trasie koncertowej Purpose World Tour. Sprawdź, jak na te wieści zareagowali polscy fani i co otrzymają zamiast spotkania i zdjęć ze swoim idolem

Justin Bieber odwołuje meet&greet; na Purpose World Tour. W ten sposób posiadacze pakietu VIP o nazwie I'll Show You nie będą mieli okazji zrobić sobie zdjęcia ze swoim idolem. Dlaczego Justin Bieber nie będzie już robił meet&greet; na obecnej trasie koncertowej? Początkowo anulowanie wszystkich meet&greet; organizatorzy tłumaczyli względami bezpieczeństwa. Innego zdania jest jednak sam Justin, który w emocjonalnym wpisie wyjaśnił, że spotkania z fanami i pozowanie do wielu zdjęć przed każdym koncertem są dla niego zbyt przytłaczające i wykańczają go psychicznie.

Justin Bieber w Polsce 2016 - odwołane meet&greet;

Co prawda posiadacze pakietu I'll Show You nie będą już mogli zrobić sobie zdjęcia z Justinem, ale będą mieli możliwość robić zdjęcia i nagrywać filmiki podczas alternatywnego spotkania w specjalnej strefie, w której ma przebywać Justin. Fani, którzy chcą zrezygnować z udziału w zmienionym pakiecie I'll Show You mogą anulować zakup i otrzymać zwrot kosztów. Warto jednak się nad tym zastanowić, ponieważ rezygnując z doświadczenia VIP traci się także zawarty w pakiecie bilet na koncert.

Odwołane meet&greet; z Justinem Bieberem - reakcje polskich fanów

Na wieści o odwołanych meet&greet; z Justinem Bieberem bardzo szybko zareagowali fani korzystający z Twittera. Polscy Beliebers, do których zalicza się m.in. Saszan, starali się jakoś skomentować tę sytuację. Trzeba przyznać, że fani Justina wspierają siebie i swojego idola nawet w takich kryzysowych momentach, czego dowodem jest znajdujący się w światowych trendach hasztag #WeAreHereForYouJustin (z ang. Jesteśmy tu dla Ciebie Justin).


Część fanów jest mocno załamana faktem, iż nie spełni się ich marzenie o wspólnym zdjęciu z idolem. Warto jednak wspomnieć, że jednocześnie wyrażają oni zdanie, że zdrowie i komfort psychiczny Justina są dla nich najważniejsze.

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze