Jula w M Jak Miłość - kogo zagra?

i

Autor: Fot. wbf Jula dołącza do obsady M Jak Miłość

Jula w M jak Miłość - kogo zagra?

2017-01-30 14:08

Jula zagra w M jak Miłość! Zastanawiacie się w jaką rolę wcieli się piękna wokalistka? Sprawdźcie na ESKA.pl

Jula w M jak Miłość - piosenkarka ma przed sobą pracowity rok. Jula wystąpi w programie Agent Gwiazdy 2, a także zmierzy się z nowym wyzwaniem jakim będzie gra aktorska. Wszystko dlatego, że Julita Fabiszewska dołącza do obsady serialu M Jak Miłość. Koga zagra autorka hitu Milion słów? Jula w M Jak Miłość zagra Paulinę, nową opiekunkę małego Szymka. Czy odmieni ona życie Marcina (w tej roli Mikołaj Roznerski)? Wszystko wskazuje na pozytywny obrót sprawy. Paulina szybko zdobędzie sympatię Szymka i jego taty, który wyjedzie z Pauliną do Grabiny, ale czy przypadnie do gustu rodzinie Mostowiaków?

Jula w M Jak Miłość

- M jak miłość jest dla mnie fantastyczną przygodą, ale również dużym wyzwaniem. Odkąd pamiętam, zasiadałam przed telewizorem, czekając na ten serial i gdyby ktoś wtedy powiedział, że będę kiedyś jego częścią, uznałabym, że oszalał. Niesamowicie cieszę się na to kolejne doświadczenie w życiu, tym bardziej, że mogę rozwinąć skrzydła w zupełnie czymś innym niż muzyka, co będzie dla mnie nie lada sprawdzianem - opowiada Jula o swoim nowym wyzwaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE