Jonas Blue - piosenka By Your Side lepsza od Perfect Strangers? [VIDEO]

i

Autor: fot. okładka singla Jonas Blue - piosenka By Your Side

Jonas Blue - piosenka By Your Side lepsza od Perfect Strangers? [VIDEO]

2016-11-17 14:38

Jonas Blue - Be Your Side to premiera w Muzyką Się Żyje! 17 listopada 2016 piosenka dołączy również do propozycji w Gorącej 20 Radia ESKA. Czy autor Perfect Strangers i Fast Car ma jeszcze większy hit? Oceńcie na ESKA.pl

Jonas Blue - Be Your Side: premiera w Muzyką Się Żyje! Nowa piosenka twórcy hitu Perfect Strangers i tegorocznej wersji przeboju Fast Car wybrzmi w Radiu ESKA po raz pierwszy 17.11.2016. Jeśli układacie playlistę ze swoimi ulubionymi nagraniami, to na pewno dorzucicie do niej ten kawałek. Puoteck w Muzyką Się Żyje ma dla was nowości muzyczne 2016, ciekawostki, ale przede wszystkim konkursy z nagrodami! Nie przegapcie i włączcie radio od poniedziałku do piątku punktualnie o godzinie 18:00!

Jonas Blue nowa piosenka 2016 - Be Your Side

Jonas Blue, czyli angielski producent muzyczny, kompozytor i twórca wielu tropikalnych remiksów powraca z klubowym hitem. 27-letni, dobrze aspirujący didżej po sukcesie przeboju Fast Car i Perfect Strangers wydał utwór pt. By Your Side. Czym się różni od poprzednich singli? Zdecydowanie jest bardziej melodyjny! Słyszymy w nim połączenie symfonicznych dźwięków z tropikalnymi.

Gościnnie w nowym utworze pojawia się Raye. Co ciekawe artystka znana jest w Wielkiej Brytanii z twórczości muzyki z gatunku Grime i R&B.; Tym razem postanowiła sprawdzić się w klubowej produkcji. Jak sobie poradziła? Oceńcie sami!

 

Czy to większy hit od Perfect Strangers? Oceńcie to dając znać w komentarzach pod artykułem oraz głosując w ramach Gorącej 20 Radia ESKA >> Gorąca 20 - głosuj i wygrywaj!