Jasmine Thompson na ESKA Music Awards 2016! Kolejny mocny akcent gali w Szczecinie!

2016-08-07 19:27
Jasmine Thompson
Autor: fot. GoAhead Jasmine Thompson - gwiazda ESKA Music Awards 2016

Jasmine Thompson drugą zagraniczną gwiazdą na ESKA Music Awards 2016! Kim jest artystka? Które jej hity podbiły listy przebojów? Szczegóły jej koncertu na #EMA2016 poznacie na ESKA.pl!

Jasmine Thompson na ESKA Music Awards 2016! To druga zagraniczna gwiazda, która 26 sierpnia 2016 roku w Szczecinie uświetni ceremonię rozdania naszych statuetek. Wcześniej dowiedzieliście się, że Alan Walker na ESKA Music Awards 2016 da wyjątkowy koncert! Teraz już oficjalnie potwierdzamy: niezapomniany muzyczny spektakl zagwarantuje również 16-letnia Angielka, która pomimo swojego młodego wieku podbiła najważniejsze listy przebojów w całej Europie! Śmiało można powiedzieć, że Jasmine Thompson miała ogromny wpływ w rozwój kariery takich artystów jak: Robin Schulz czy Felix Jaehn! 

Jasmine Thompson na ESKA Music Awards 2016

Jasmine Thompson to jedna z najszybciej rozwijających się gwiazd na europejskim rynku muzycznym. Jej kariera rozpoczęła się dzięki coverom, które publikowała w internecie. Wielokrotnie talent angielskiej wokalistki zauważany był w najpopularniejszej rozgłośni radiowej na Wyspach, BBC Radio 1. Wspólnie z Felixem Jaehnem stworzyła nową wersję przeboju z 1983 roku. Wielokrotnie i przez długi czas ich wersja hitu "Ain't Nobody (Loves Me Better)" znajdowała się na wysokich miejscach zestawień radiowych singli w Niemczech, Austrii, Francji, Danii, Holandii czy m.in. w Polsce! 16-letnia gwiazda europejskiej sceny muzycznej solowo dała się poznać za sprawą kawałka "Adore", który kojarzycie z Gorącej 20 i Global Listy Radia ESKA! 

Zdecydowanie zarówno Alan Walker, jak i Jasmine Thompson są potwierdzeniem tego, że młodość rządzi światowym rynkiem muzycznym! Nie możecie przegapić ich występów! Sprawdźcie, w jaki sposób znaleźć się na ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać? 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze