Hozier w nowym teledysku

i

Autor: print screen YouTube Hozier w nowym teledysku

Hozier - Jackie And Wilson: nowy teledysk. Hozier w nowym klipie wspomina wizytę w Polsce

2015-09-30 15:06

Hozier w nowym teledysku do kawałka Jackie And Wilson wspomina pobyt w Polsce. Zobacz sceny nagrane w Polsce podczas koncertu Hoziera na ESKA.pl 

Hozier w teledysku do Jackie And Wilson wspomina pobyt w Polsce. Nowy klip od irlandzkiego wokalisty ma formę zmontowanych ze sobą scen z różnych koncertów artysty. Do stworzenia takiego nagrania Hozier wykorzystał również fragment z Open'er Festival 2015. Przypomnijmy, że autor hitu Take Me To The Church wystąpił na scenie polskiego festiwalu 4 lipca 2015. Była to pierwsza wizyta Irlandczyka w naszym kraju. 

Hozier w teledysku do Jackie And Wilson

Utwór Jackie And Wilson pochodzi z debiutanckiego wydawnictwa irlandzkiego wokalisty. Pierwszy longplay Hoziera zatytułowany po prostu Hozier ukazał się na rynku 19 września 2014 roku. Na tej płycie znalazł się również kawałek Take Me To The Church, dzięki któremu artysta zyskał międzynarodową sławę. Wakacje 2015 były dla Hoziera bardzo pracowite. Piosenkarz koncertował, udzielał wywiadów i generalnie zajmował się promowaniem swego debiutanckiego materiału muzycznego. W końcu znalazł odrobinę czasu  na zmontowanie nowego teledysku. W klipie do Jackie And Wilson możemy zobaczyć, jak wyglądały ostatnie miesiące w życiu Irlandczyka. Poza ujęć ze scen w różnych miastach na świecie zobaczymy też, jak Hozier spędzał czas wolny. Jazda meleksem, pogaduchy ze znajomymi, obściskiwanie fanów - samo życie ;)