Horoskop dzienny na czwartek 22 sierpnia 2019. Byk, Baran, Rak, Strzelec, Lew, Koziorożec [WSZYSTKIE ZNAKI]

2019-08-22 10:53 A.D.
Wróżka
Autor: East News / John Daniels / ardea.com

Horoskop może odmienić wasze życie! Chociaż nie każdy wierzy w jego magiczne zdolności, to wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb. Mają one czasem zbawienny wpływ na nasz humor i poczucie własnej wartości. Co czeka was w czwartek 22 sierpnia? Czy los będzie wam sprzyjał? Sprawdźcie swój horoskop już teraz na ESKA.pl!

Dzięki horoskopom możemy zajrzeć w przyszłość i przygotować się na spotkanie z losem. Przepowiednia może pomóc nam rozwiązywać problemy, dodawać pewności siebie i ostrzegać przed różnymi niebezpieczeństwami. Co przytrafi się wam w czwartek 22 sierpnia? Swoją przyszłość możecie poznać już teraz w horoskopie na ESKA.pl! nadchodząca koniunkcja Marsa i Wenus zaczyna wywierać wpływ na Wodniki, Ryby, Wagi i Strzelce! 

Zobacz też: Adam Kubera i Carla Fernandes z The Voice Kids w hicie lata. Duet zachwyca!

Horoskop na dzień 22.08.2019 - WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU

Wodnik - Przyjaciel potrzebuje twojej pomocy w sprawie, o której nigdy się nie zwierzał. To jak zareagujesz, będzie miało na niego ważny wpływ.

Ryby - Sprzeczka z bliską osobą, źle nastawi cię na resztę dnia. Poszukaj sposobu na jej rozwiązanie. Nie bądź jednak zbyt impulsywny.

Baran - Poczujesz dziś w sobie niesamowitą siłę! Pchnie ona cię do działania, a jego efekty zaskoczą nawet ciebie samego!

Byk - To będzie dzień poświęcony rodzinie. Wasza relacja wkroczy na zupełnie nowy poziom!

Bliźnięta - Zmęczenie organizmu da się dziś we znaki. Mimo to będziesz miał ciągle ochotę do zabawy. To świetny moment na wyluzowanie i spotkanie ze znajomymi!

Rak - Czas spędzony ze znajomymi okaże się idealny do plotek i rozwiązywania problemów. Poczujesz się znowu jak dziecko!

Lew - Stres związany z przygotowaniami do weekendu daje o siebie znać. Poszukaj pozytywów w każdej sytuacji!

Panna - Wciąż odczuwasz skutki ostatnich kłótni. Postaraj się jednak patrzeć w przyszłość bardziej optymistycznie. Być może nie dostrzegasz czegoś ważnego!

Waga - Wybierz się do kina lub na zakupy ze znajomymi. Potrzebujesz czasu z kimś, kto cię zrozumie i wesprze w problemach, bez oceniania.

Skorpion - Dawne problemy próbują cię dziś dogonić. Musisz postarać się od nich odciąć i spojrzeć przyjaźniej na przyszłość.

Strzelec - Twój znajomy znalazł się w potrzebie. Możesz mu pomóc już samą rozmową przez telefon. Nie czekaj!

Koziorożec - Czwartek jest dla ciebie dniem relaksu. Wymyśl sposób jak umilić go również bliskiej osobie.

Najnowsze