Holy Molly & Shanguy - piosenka C'est La Vie rozgrzeje was jesienią! [TYLKO U NAS]

2021-08-05 13:05
Holy Molly & Shanguy - piosenka C'est La Vie rozgrzeje was jesienią! [TYLKO U NAS]
Autor: screen z teledysku: C'est La Vie / Magic Records Poland Holy Molly & Shanguy - piosenka C'est La Vie rozgrzeje was jesienią! [TYLKO U NAS]

C'est La Vie, to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Holy Molly & Shanguy! Zanim usłyszycie utwór w całości, zobaczcie przedpremierowo fragment teledysku, tylko na ESKA.pl!

Holy Molly & Shanguy - piosenka C'est La Vie idealna na jesień 2021! Taneczne rytmy przedłużą trwające lato i sprawią, że przypomnicie sobie o największych szaleństwach wakacji. Piosenka C'est La Vie to efekt współpracy pozytywnie szalonej artystki, znanej jako Holy Molly z popularnym w Europie kolektywem Shanguy. Francuskojęzyczny utwór wchodzi do głowy od pierwszego przesłuchania, o czym przekonacie się słuchając go premierowo w New Music Friday w Radiu ESKA, 6 sierpnia. Zanim jednak poznacie całość, ekskluzywnie, tylko na ESKA.pl, możecie poznać przedpremierowy fragment z teledyskiem!

Holy Molly & Shanguy stworzyli rozgrzewający utwór na jesień. To będzie hit!

Holy Molly - kim jest?

Holy Molly to niezwykle zmysłowa artystka, której głos pozostaje w głowie na bardzo długo. Po tym, jak pierwsze cztery single artystki miały miliony wyświetleń na YouTube i były słyszane w takich krajach jak: Niemcy, Polska, Rosja i Rumunia, Molly prezentuje nową piosenkę, z mocnym przesłaniem i dźwiękiem, który doskonale ją reprezentuje, Twinkle Twinkle.

Holy Molly to wyjątkowa artystka, która w pełni zasługuje na to, by jej słuchać. Cieszę się, że miałem okazję ją poznać i bardzo dziękuję za wybranie mnie na swojego partnera w teledysku do Twinkle Twinkle. Pracowaliśmy z profesjonalistami i mieliśmy niezwykle utalentowany, piękny i zabawny zespół. Uwielbiałem słuchać tej piosenki około 15 razy podczas zdjęć i byłem skażony jej stylem i atmosferą, jaką daje. Mam nadzieję, że ta piosenka będzie słyszana wszędzie, a my będziemy zdrowi i entuzjastyczni, tak jak muzyka Molly - stwierdził Paul Diaconescu. Molly postrzega swoją muzykę, jako zapalnik dający wzmocnienie i uzdrowienie, jako sposób na połączenie się z fanami i komunikowanie bardzo prywatnych emocji. Twinkle Twinkle to hymn dla każdej kobiety, która przeżyła emocjonalny niepokój w pewnym momencie swojego życia i która jest wystarczająco silna, aby żyć według własnych zasad.

Najnowsze