Holy Molly & Shanguy - piosenka C'est La Vie rozgrzeje was jesienią! [TYLKO U NAS]

i

Autor: screen z teledysku: C'est La Vie / Magic Records Poland Holy Molly & Shanguy - piosenka C'est La Vie rozgrzeje was jesienią! [TYLKO U NAS]

Holy Molly & Shanguy - piosenka C'est La Vie rozgrzeje was jesienią! [TYLKO U NAS]

2021-08-05 13:05

C'est La Vie, to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Holy Molly & Shanguy! Zanim usłyszycie utwór w całości, zobaczcie przedpremierowo fragment teledysku, tylko na ESKA.pl!

Holy Molly & Shanguy - piosenka C'est La Vie idealna na jesień 2021! Taneczne rytmy przedłużą trwające lato i sprawią, że przypomnicie sobie o największych szaleństwach wakacji. Piosenka C'est La Vie to efekt współpracy pozytywnie szalonej artystki, znanej jako Holy Molly z popularnym w Europie kolektywem Shanguy. Francuskojęzyczny utwór wchodzi do głowy od pierwszego przesłuchania, o czym przekonacie się słuchając go premierowo w New Music Friday w Radiu ESKA, 6 sierpnia. Zanim jednak poznacie całość, ekskluzywnie, tylko na ESKA.pl, możecie poznać przedpremierowy fragment z teledyskiem!

Holy Molly & Shanguy stworzyli rozgrzewający utwór na jesień. To będzie hit!

Holy Molly - kim jest?

Holy Molly to niezwykle zmysłowa artystka, której głos pozostaje w głowie na bardzo długo. Po tym, jak pierwsze cztery single artystki miały miliony wyświetleń na YouTube i były słyszane w takich krajach jak: Niemcy, Polska, Rosja i Rumunia, Molly prezentuje nową piosenkę, z mocnym przesłaniem i dźwiękiem, który doskonale ją reprezentuje, Twinkle Twinkle.

Holy Molly to wyjątkowa artystka, która w pełni zasługuje na to, by jej słuchać. Cieszę się, że miałem okazję ją poznać i bardzo dziękuję za wybranie mnie na swojego partnera w teledysku do Twinkle Twinkle. Pracowaliśmy z profesjonalistami i mieliśmy niezwykle utalentowany, piękny i zabawny zespół. Uwielbiałem słuchać tej piosenki około 15 razy podczas zdjęć i byłem skażony jej stylem i atmosferą, jaką daje. Mam nadzieję, że ta piosenka będzie słyszana wszędzie, a my będziemy zdrowi i entuzjastyczni, tak jak muzyka Molly - stwierdził Paul Diaconescu. Molly postrzega swoją muzykę, jako zapalnik dający wzmocnienie i uzdrowienie, jako sposób na połączenie się z fanami i komunikowanie bardzo prywatnych emocji. Twinkle Twinkle to hymn dla każdej kobiety, która przeżyła emocjonalny niepokój w pewnym momencie swojego życia i która jest wystarczająco silna, aby żyć według własnych zasad.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE