Hity poprawiające nastrój jesienią. Dzięki nim twój dzień stanie się lepszy!

i

Autor: Black Eyed Peas, Shakira, David Guetta-DON'T YOU WORRY, Justin Timberlake/Justin Timberlake-CAN'T STOP THE FEELING!,David Guetta & Bebe Rexha-I'm Good (Blue),Nicky Youre, dazy-Sunroof

Hity poprawiające nastrój jesienią. Dzięki nim twój dzień stanie się lepszy!

2022-09-30 12:34

Muzyka jest lekiem na wszystko, wiemy to nie od dziś. Za jej pomocą możemy poprawić sobie humor i dostarczyć do naszego ciała masę endorfin. Dopadł was ponury nastrój? Poznajcie naszą playlistę szczęścia i zmieńcie swoje nastawienie!

Ciężko wyobrazić sobie choć jeden dzień bez muzyki i ulubionych kawałków. Muzyka potrafi wywoływać w człowieku wiele emocji, również tych pozytywnych! A przecież jesień, czyli okres między upalnym latem i wakacjami, a świąteczną, bożonarodzeniową aurą jest czasem, kiedy endorfiny i pogodny nastrój mogą okazać się niezbędne. Często wrzesień, październik i listopad są miesiącami, w którym mamy obniżony nastrój i tzw. jesienną chandrę. Warto zadbać wtedy o to, by dostarczyć sobie odpowiednią ilość endorfin i z uśmiechem mierzyć się z codziennymi obowiązkami. Co może wam w tym pomóc? Oczywiście, że muzyka! Nie od dziś wiadomo, że jest ona świetnym sposobem na szybkie dostarczenie endorfin. Potrafi niesamowicie zrelaksować i zapewnić naszym ciałom wiele pozytywnych bodźców. Specjalnie dla Was stworzyliśmy playlistę szczęścia, która pomoże wam poprawić nastrój!

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Hity poprawiające nastrój jesienią. Dzięki nim twój dzień stanie się lepszy!