HITY 2019: Ariana Grande, Miyo & Bezczel, Runtree i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-12-14 14:38
HITY 2019: Miyo & Bezczel, Marcin Sójka, Runtree i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli HITY 2019: Miyo & Bezczel, Marcin Sójka, Runtree i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Poznajemy pierwsze potencjalne hity 2019 roku! Kto zacznie rządzić rynkiem muzycznym od stycznia? Oceńcie sami słuchając New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA 14 grudnia 2018 to nowy singiel, pod którym podpisuje się producent znany jako Miyo. W utworze pt. W ciemno, gościnnie pojawił się związany z białostocką sceną rapową (m.in. z zespołem Fabuła) Bezczel, a także Veira, wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów. Oprócz tego wśród nowości muzycznych w ESCE nie może zabraknąć propozycji od The Chainsmokers czy Alana Walkera!

Nowe Hity ESKA 14.12.2018 - premiery

W każdy piątek dbamy o to, by zaprezentować wam najlepsze, najgorętsze i najbardziej potencjalne hity. 14 grudnia, w dniu światowej premiery - oprócz Miyo z Bezczelem - usłyszycie rozgrzewający kawałek, pod którym podpisuje się kolumbijski zespół Piso 21. Kwartet wcześniej dał się poznać za sprawą współpracy z Robinem Schulzem. Oprócz tego usłyszycie klubowo brzmiący kawałek Molly od tajemniczego artysty ukrywającego się pod pseudonimem Runtree!

Nowe hity w Radiu ESKA 14.12.2018 - premierowo w ramach New Music Friday, to (lista aktualizowana):

  • Ariana Grande - Imagine
  • Ilira - Get Off My D!ck
  • Dalton Harris feat. James Arthur - The Power Of Love
  • Runtree - Molly
  • Miyo feat. Bezczel & Veira - W ciemno
  • Piso 21 - Te Vi

Nowe single to jedno, ale na rynku muzycznym pojawiły się znakomite wydania. Swoją debiutancką płytę wydał Alan Walker. Norweski producent umieścił na płycie Different World zarówno stare, dobrze przyjęte single, jak i utwory, których nikt nigdy nie słyszał. Oprócz tego drugi studyjny album wydał Zayn Malik, a także duet The Chainsmokers. Producenci promują swoje wydawnictwo zatytułowane Sick Boy, utworem Everybody Hates Me, Side Effects, This Feeling, Beach House, a także najnowszym - Hope.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze