HITY 2019 - Filip Lato & Jula, Chris Brown i Dzeko w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-01-04 12:25
HITY 2019 - Filip Lato & Jula, Chris Brown i Dzeko w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli HITY 2019 - Filip Lato & Jula, Chris Brown i Dzeko w New Music Friday w Radiu ESKA!

Nowy Rok i... nowe hity! Największe gwiazdy nie mają zamiaru odpoczywać i już od pierwszych dni 2019 roku wypuściły świeże single. Poznajcie te najlepsze na ESKA.pl!

Nowości muzyczne 2019 pojawiają się i rozgrzewają nas już od pierwszych dni roku. To dobry prognostyk przed kolejnymi dniami, tygodniami i miesiącami w muzyce! Wiemy, że nowe hity 2019 są dla was istotnie ważne, dlatego na ESKA.pl i na antenie Radia ESKA serwujemy wam najgorętsze a jednocześnie najciekawiej zapowiadające się single.

Hity 2019 - premiery w Radiu ESKA 4 stycznia

4 stycznia to piątek, więc świętujemy New Music Friday! Na rynku muzycznym pojawiły się nagrania od polskich, ale i zagranicznych wykonawców. Trzeba jednak przyznać, że nie pojawiło się ich sporo, jednak kilka z nich ma szanse na sukces. Jedną z takich propozycji jest nowa wersja hitu Heaven. Za piosenkę, za którą oryginalnie odpowiada Bryan Adams, zabrał się kanadyjski DJ, Julian Dzeko! Usłyszycie również nowy singiel Chrisa Browna, a także duetu: Filip Lato & Jula. Podsumowując, premierowo na antenie Radia ESKA:

  • Dzeko feat. Riggi & Piros - Heaven 
  • Chris Brown - Undecided
  • Filip Lato & Jula - Zanim nas policzysz

Komodo - piosenka Is This Love w nowej wersji! Kiedy premiera?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze