Historia Roja: soundtrack filmu. O.S.T.R. ma Balladę o Roju!

2016-03-03 11:58
Historia Roja: piosenki z filmu
Autor: fot. plakat Historia Roja Historia Roja: soundtrack filmu. O.S.T.R. ma Balladę o Roju!

Historia Roja: płyta z piosenkami zawierać będzie Balladę o Roju w wykonaniu O.S.T.R.-a. Kiedy pojawi się soundtrack filmu o Żołnierzach Wyklętych? Ta informacja do sprawdzenia na ESKA.pl

Historia Roja soundtrack filmu wprowadzi nas w jeszcze poważniejszy klimat. Produkcja przedstawia historię Mieczysława Dziemieszkiewiczu, czyli tytułowym Roju. Bohater wiosną 1945 roku traci swojego brata. Postanawia mocniej zaangażować się w walkę o wolną Polskę, siejąc postrach wśród swoich przeciwników. Niezwykle podniosły film można oglądać w kinach od 4 marca 2016. Jednym z bohaterów produkcji jest muzyk, Krzysztof Zalewski.

Historia Roja: Soundtrack

Na ścieżce dźwiękowej do produkcji poświęconej pamięci Żołnierzom Wyklętym na pewno nie zabraknie poważnej, bardzo łapiącej za serce muzyki. Wszystko po to, by dać widzowi jeszcze bardziej wczuć się w klimat dawnych - trudnych czasów. Autorami muzyki są: Michał Lorenc i Hanna Kulenty. Choć soundtrack filmu nie jest jeszcze ujawniony to wiemy, że na pewno na płycie z piosenkami znajdzie się utwór O.S.T.R-a.

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Ballada o Roju - O.S.T.R 

O.S.T.R. i Martyna Budnik-Sołowianiuk stworzyli motyw przewodni produkcji "Historia Roja", czyli pierwszego filmu fabularny o Żołnierzach Wyklętych. Przez jakiś czas w sieci dostępny był oficjalny teledysk do Ballady o Roju. Reżyserię klipu wziął na siebie Jacek Kościuszko (znany z "Układ zamknięty" Kultu, "My nadal (chcemy być sobą)" Abradaba i Grzegorza Markowskiego czy "Ballada o Janku Wiśniewskim" Kazika). Za całościową produkcję filmowego hitu odpowiada Maciej Goliński, który dał się poznać pod pseudonimem Envee. Niebanalne słowa refrenu są fragmentem tekstu "Żołnierzom NSZ" autorstwa Tadeusza Sikory.

>>> Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze