Historia Anastazji Maciąg poruszyła Idę Nowakowską. Emocje i łzy w The Voice Kids 3

2020-02-22 17:52 RW
Historia Anastazji Maciąg poruszyła Idę Nowakowską. Emocje i łzy w The Voice Kids 3
Autor: TVP Historia Anastazji Maciąg poruszyła Idę Nowakowską. Emocje i łzy w The Voice Kids 3

The Voice Kids 11 stycznia, to kolejny odcinek, w czasie którego poznamy młodych, najbardziej utalentowanych wokalistów. Odcinek trzeci Przesłuchań w Ciemno będzie bardzo owocny w poszukiwania najlepszego dziecięcego głosu. Nie zabraknie również dużych emocji. W trakcie rozmowy z jedną z uczestniczek prowadząca show się popłakała.

The Voice Kids 3 to kopalnia prawdziwych talentów. Już dwa pierwsze odcinki Przesłuchań w Ciemno wyłoniły bardzo utalentowanych, młodych wykonawców. Widzowie, w czasie oglądania zimowej edycji programu przeżywają muzyczne uniesienia, ale również emocjonalne momenty. Podczas przedostatnich Przesłuchań w Ciemno trzeciej edycji muzycznego show z udziałem dzieci na scenie usłyszymy m.in. Anastazję Maciąg. Podczas wspólnej rozmowy z nastolatką Idzie Nowakowskiej przyszło się zmierzyć z poruszającą historią z życia dziewczynki.

- Mój tata, kiedy miałam pięć lat, zmagał się z nowotworem. Niestety przegrał tę walkę - wyznała na planie uczestniczka, która miłość do śpiewu zawdzięcza właśnie ojcu. Mimo traumatycznego wydarzenia Anastazja nigdy nie przestała śpiewać. Zaczęła szlifować umiejętności, brać udział w konkursach wokalnych i występować podczas muzycznych przeglądów. Historia Anastazji bardzo poruszyła Idę Nowakowską, która sześć lat temu również straciła ojca. 

- Mój tata też zmarł i mam wrażenie, że od tego czasu… Zaraz się popłaczę… Mam wrażenie, że od tego czasu w jakimś sensie jestem osobą silniejszą. Jest coś takiego, że mimo że nie ma osoby z tobą, jest gdzieś tam na górze i non stop cię wspiera - rozpoczęła rozmowę niezwykle poruszona Ida Nowakowska.

W dalszej rozmowie prowadząca The Voice Kids wyznała, jak bardzo to wydarzenie wpłynęło na nią i jej relację z mamą. Emocje były tak wielkie, że ani Ida, ani Anastazja nie były w stanie powstrzymać potoku łez. 

Mam świadomość, że on to widzi, ale chciałabym, żeby widział to na żywo - podsumowała tuż przed wejściem na scenę nastolatka, która zaśpiewała utwór Beyonce - I Was Here.

Anastazja w drużynie Dawida Kwiatkowskiego zwyciężyła swoją bitwę oraz sing-off i dostała się do finału The Voice Kids!

Najnowsze