Harry Styles w Polsce 2023 - DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy i gdzie wystąpi Harry Styles?

2022-09-04 11:12
Harry Styles w Polsce 2023 - BILETY. Ceny i gdzie kupić? [DATA, MIEJSCE]
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Harry Styles w Polsce 2023 - DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy i gdzie wystąpi Harry Styles?

Love On Tour to 19 nowo ogłoszonych koncertów w Europie, w tym jeden który odbędzie się w naszym kraju. Kiedy i gdzie wystąpi Harry Styles? Ile kosztują bilety? Poznajcie szczegóły oraz dokładną rozpiskę już teraz.

Spis treści

  1. Harry Styles w Polsce 2023 - kiedy i gdzie?
  2. Harry Styles w Polsce 2023 - bilety

Harry Styles ze względu na duże zainteresowanie ogłosił kontynuację Love On Tour z 19 nowymi koncertami w Europie oraz występami w Austin, Chicago i São Paulo, a także zmianę miejsca w Limie w Peru. Wyprodukowana przez Live Nation 83-dniowa międzynarodowa trasa w 22 krajach obejmie 44 koncerty w najbardziej znanych miejscach Ameryki Północnej, 13 koncertów w Ameryce Łacińskiej oraz 7 koncertów w Australii i Nowej Zelandii. Po 43-dniowym wyprzedanym tournée organizowanym w arenach w 2021 roku i dwóch specjalnych koncertach One Night Only w Nowym Jorku i Londynie rok później, fani z całego świata ponownie będą mieli okazję zobaczyć Harry’ego Stylesa na żywo w wielu dużych miastach, podczas koncertów organizowanych w ramach trasy promującej jego nowy album Harry’s House. Będzie to pierwsza europejska trasa artysty organizowana na stadionach.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]

Harry Styles w Polsce 2023 - kiedy i gdzie?

Gdzie wystąpi Harry Styles w Polsce 2023? Kiedy się odbędzie? Love On Tour to 19 nowo ogłoszonych koncertów w Europie, w tym jeden który odbędzie się w Warszawie 2 lipca 2023!

Harry Styles w Polsce 2023 - bilety

Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster rozpoczęła się w czwartek 01.09 o godz. 10.00. Bilety w sprzedaży ogólnej: od piątku 02.09 na LiveNation.pl od godz. 10.00. Oto rozpiska cenowa:

  • Płyta-miejsce stojące: 485-855 zł
  • Souvenir Ticket - płyta - miejsce stojące: 495-865 zł
  • Trybuny: 195-695 zł
  • Souvenir Ticket - trybuny: 205-705 zł
  • Miejsce przy przejściu: 250-750 zł
  • Miejsce przy przejściu (souvenir ticket) - 260-760 zł

Justin Bieber w Polsce 2023 - BILETY, DATA, MIEJSCE

Harry Styles stał się jednym z największych i najbardziej wpływowych artystów muzycznych na świecie. Niedawno wydał swój bijący rekordy, uznany przez krytyków nowy singiel As It Was, zapowiadający trzeci album Harry’s House. Jego debiutancki, imienny krążek znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów roku. W pierwszym tygodniu zanotował najlepszy wynik sprzedaży w historii w kategorii artystów męskich.

Jego drugi album, zatytułowany Fine Line, znalazł się na szczycie listy Billboard 200, stając się drugim amerykańskim numerem jeden Harry’ego. Zapisał się również na kartach historii list przebojów notując największą tygodniową sprzedaż solowej płyty od 1991 roku, kiedy Nielsen Music rozpoczęli publikację wyników sprzedaży. Od początku kariery zdobył prestiżowe wyróżnienia, w tym dwie nagrody BRIT, nagrodę Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award i wiele innych. Jest pierwszym mężczyzną, który pojawił się solo na okładce magazynu Vogue. Harry jest również znany jako niesamowity wykonawca na żywo. Jego występy w ramach Love On Tour zostały przełożone z powodu pandemii i ostatecznie rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. Harry zagrał ponad 40 koncertów w całych Stanach Zjednoczonych pod koniec ubiegłego roku zdobywając uznanie zarówno fanów, jaki i krytyków. Jego koncerty są wypełnione największymi hitami, takimi jak Sign of the Times, Lights Up, Adore You, Watermelon Sugar i Kiwi. Harry był gwiazdą legendarnego festiwalu Coachella, grając dla ponad 100 000 osób zarówno 15, jak i 22 kwietnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze