Happysad - nowy teledysk

i

Autor: print screen YouTube Nowy teledysk Happysad

Happysad - Powódź Dekady: nowy teledysk a zarazem singiel z nowej płyty

2015-07-20 17:36

Happysad - Powódź Dekady, czyli pierwszy singiel z nowej płyty, który doczekał się swojego teledysku. Klip do Powodzi Dekady zasługuje na tytuł najbardziej rozczulającego wideo 2015 roku? Sprawdźcie sami! 

Happysad w teledysku do Powódź Dekady nie traci swego charakteru. Zespół jak żaden inny potrafi opisać relacje między kobietą i mężczyzną w prosty, a zarazem czuły sposób. Jeżeli chcielibyście zobaczyć codzienność dwojga kochających się ludzi, to ilustrację do tego tematu znajdziecie właśnie w nim - w klipie Powódź Dekady. Wspólne spacery, wygłupy, imprezowanie, wspólne selfie, przytulanie... Niestety w tym sielankowym obrazku pojawiają się rysy - kłótnie, które kończą się długimi zakrapianymi alkoholem rozmowami w gronie przyjaciół oraz... No właśnie - czym jeszcze? O tym musicie przekonać się sami odpalając nagranie umieszczone poniżej artykułu.

Nowa płyta Happysad z 2015 roku zwieńczona sukcesami

Kawałek Powódź Dekady promuje nowy album zespołu Happysad. Płyta zatytułowana Jakby Nie Było Jutra ukazała się na rynku muzycznym w październiku 2014 roku i w kilka miesięcy po premierze zyskała status Złotej Płyty. Piosenki, które weszły w jej skład bardzo przypominają te, z którymi Happysad debiutował. Są równie melancholijne i nasycone ładunkiem emocjonalnym, co w rozmowie z Onetem podkreślał gitarzysta formacji:

- To jedna z najbardziej osobistych piosenek na ostatniej płycie. To odpowiedź na kryzys personalny jaki dopadł nas we wrześniu 2013. Tłem wydarzeń, które doprowadziły do napisania tego tekstu była suto zakrapiana impreza po którymś koncercie w Łodzi - zdradził Łukasz Cegliński w wywiadzie dla Onetu

Jakby Nie Było Jutra to szósta płyta w dorobku Happysad. Jej produkcją zajął się Marcin Borys. Na krążku znajdziecie 11 utworów. Poniżej umieszczamy tracklistę:

 1. Powódź dekady
 2. Tańczymy
 3. Smutni ludzie 
 4. -
 5. Mbtv
 6. Lista życzeń
 7. Ciała detale
 8. 13 dni
 9. Do szczęścia
 10. Ten dzień
 11. Są momenty takie