Gwiazda hitu Dance Monkey na Eurowizji? Zwycięstwo ma w kieszeni?

2021-07-21 12:08
Tones and I wraca w wielkim stylu! Never Seen The Rain HITEM, jak Dance Monkey?
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Tones and I wraca w wielkim stylu! Never Seen The Rain HITEM, jak Dance Monkey?

Znacie hit Dance Monkey? Jego autorka Tones and I zdradziła właśnie, że bardzo chciałaby być zaangażowana w stworzenie przyszłorocznej propozycji eurowizyjnej dla Australii. Wokalistka nie miałaby też nic przeciwko, gdyby to właśnie ją wybrano jako reprezentantkę kraju. Zwycięstwo miałaby w kieszeni?

Eurowizja 2021 już dawno za nami. Fani najpopularniejszego konkursu muzycznego na świecie, choć jest dopiero lipiec, myślami są już w maju, kiedy to odbędzie się kolejna odsłona widowiska. Jednym z krajów, który zapowiedział swój udział w Konkursie Piosenki Eurowizji, jest Australia. Australia dołączyła do Eurowizji w 2014 roku, co spotkało się z bardzo dużym zaskoczeniem ze strony europejskich fanów wydarzenia. W tym roku z piosenką Technicolour kraj reprezentowała niejaka wokalistka Montaigne. Jej propozycja nie porwała jednak publiczności, co poskutkowało brakiem awansu do finału. Mało kto wie jednak o tym, że wstępnie w skomponowaniu eurowizyjnej piosenki miała pomóc Tones and I, która podbiła listy przebojów na całym świecie ze swoim hitem Dance Monkey. Gwiazda zdradziła kulisy w najnowszym wywiadzie. Nie wykluczyła też udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Sonda
To dobry pomysł?

Tones and I na Eurowizji?

Będąc gościem audycji radiowej Fitzy & Whipp Tones and I zdradziła szczegóły dotyczące jej udziału w międzynarodowym konkursie. Gwiazda przyznała, że miała stworzyć utwór na Eurowizję 2021, jednak pandemia skutecznie pokrzyżowała jej plany. Autorka hitu Dance Monkey ma jednak nadzieję, że będzie zaangażowana w stworzenie przyszłorocznej propozycji eurowizyjnej Australii. Artystka nie mówi nie reprezentowaniu kraju, jednak nie jest to jej priorytetem.

Nie mam nic przeciwko śpiewaniu w przyszłym roku, ale nie obchodzi mnie to tak bardzo, tak jest w porządku. Chcę być częścią artystycznej strony - wyznała.

Eurowizja 2022 ma się odbyć we Włoszech. 

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze