Gromee - piosenka na Eurowizję 2018 akustycznie! Musicie to usłyszeć! [VIDEO]

2018-03-09 18:27
Gromee - piosenka na Eurowizję 2018 akustycznie! Musicie to usłyszeć! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/Gromeeofficial screen z filmu na YouTube Gromee feat. Lukas Meijer - Light Me Up (Acoustic)

Gromee i Lukas Meijer zrobili niespodziankę fanom wypuszczając akustyczną wersję hitu Light Me Up! Przekonajcie się, jak brzmi eurowizyjny hit w takiej odsłonie!

Gromee i Lukas Meijer nagrali akustyczną wersję hitu Light Me Up, z którym już w maju wystąpią w półfinale Eurowizji 2018! Kawałek w takiej interpretacji jest bardzo podniosły i przejmujący, o czym możecie się przekonać na ESKA.pl. Magiczna wersja kawałka szybko stała się hitem na kanale krakowskiego producenta i doczekała się samych pozytywnych komentarzy. Jedna z osób stwierdziła, że w tej wersji o zwycięstwo byłoby dużo łatwiej!

Gromee - piosenka na Eurowizję 2018 akustycznie

Light Me Up w wersji akustycznej pojawiło się w sieci wraz z czarno-białym, bardzo klimatycznym teledyskiem. Widzimy w nim śpiewającego Lukasa Meijera oraz Gromeego, który po raz kolejny siadł przed klawisze. 

 

Miłość Gromeego do muzyki orkiestralnej jest ogromna, a Light Me Up akustycznie, to kolejna taka odsłona twórczości krakowskiego producenta. Gromee w przeszłości wrzucał do sieci akustyczne wersje takich hitów, jak: Follow You, Gravity czy Live Forever!

Piosenka Light Me Up promuje pierwszy album Gromeego - Chapter One. Na albumie znajdziemy zarówno znane hity, jak i utwory, które nigdy wcześniej nie miały swojej premiery.

GROMEE i Lukas Meijer na Eurowizji 2018! TYM występem wygrali krajowe eliminacje!

Autor: brak danych

  Gromee i Lukas Meijer z mega energetycznym hitem Light Me Up wystąpią na Eurowizji 2018! Producent otrzymał bilet do Lizbony zdobywając 8 punktów od jury oraz 12 punktów od telewidzów i tym samym wygrał m.in. z Moniką Urlik, Saszan, Martą Gałusze

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze