GROMEE - piosenka Light Me Up na krajowe eliminacje do Eurowizji 2018

i

Autor: fot. okładka singla Light Me Up GROMEE - piosenka Light Me Up na krajowe eliminacje do Eurowizji 2018

GROMEE - piosenka Light Me Up na krajowe eliminacje do Eurowizji 2018!

2018-03-04 15:50

Light Me Up - to tytuł piosenki, z którą GROMEE wywalczył o bilet na Eurowizję 2018! Utworu posłuchacie i dowiecie się więcej o nim - na ESKA.pl!

Gromee z piosenką Light Me Up wywalczył o bilet na Eurowizję 2018! Jak brzmi jego utwór i o czym opowiada? Dowiecie się na ESKA.pl. Doświadczony producent z Krakowa przyzwyczaił nas do tego, że tworzy electro-popowe kawałki na najwyższym, światowym poziomie. Do swoich nagrań zaprasza znakomitych piosenkarzy, którzy dali się poznać ze współpracy z liderami sceny EDM. Andrzej Gromala teraz rozpoczyna nowy etap w swojej karierze i zamierza pokazać swoje świetne produkcje słuchaczom w całej Europie.

GROMEE i Lukas Meijer na Eurowizji 2018! TYM występem wygrali krajowe eliminacje!

Autor: brak danych

  Gromee i Lukas Meijer z mega energetycznym hitem Light Me Up wystąpią na Eurowizji 2018! Producent otrzymał bilet do Lizbony zdobywając 8 punktów od jury oraz 12 punktów od telewidzów i tym samym wygrał m.in. z Moniką Urlik, Saszan, Martą Gałusze

Gromee - piosenka Light Me Up

Light Me Up, czyli piosenka GROMEE na Eurowizję, swoją premierę miał 15 lutego 2018. Posłuchajcie i oceńcie już teraz:

 

Utwór powstał we współpracy ze szwedzkim wokalistą, Lukasem Meijerem. Piosenkarz od lat zajmuje się muzyką oraz komponowaniem tworząc w zespole rockowym No Sleep For Lucy. Artyści w przeszłości już współpracowali, o czym doskonale wiedzą słuchacze Radia ESKA. Efektem ich pracy jest megahit Without You, który kilka razy dotarł na szczyt Podwójnej Gorącej 20. 

Eurowizja 2018 - Gromee ma duże szanse na zwycięstwo. 5 mocnych dowodów

Autor: brak danych

  Gromee na Eurowizji 2018 to spełnienie marzeń wielu fanów producenta! Ogromna liczba internautów jest przekonana, że krakowski muzyk, twórca wielu hitów, jest najmocniejszym kandydatem w polskich preselekcjach. Z tej okazji powstał specjalny hasztag #GromeeN

Gromee, jako artysta niestandardowe brzmienia uzyskuje łącząc analogowość instrumentów z elementami elektroniki. Bliskie są mu stare, głębokie dźwięki uzyskane z żywych instrumentów oraz nowoczesne dźwięki elektroniczne. Oczywiście wersja albumowa (teledyskowa) nieco różniła się od tej, którą usłyszeliśmy 3 marca w trakcie Krajowych Eliminacji w TVP. Chociażby długością - edycja albumowa singla trwa 3:24, a zgodnie z regulaminem Eurowizji utwory nie mogą przekraczać 3 minut.