Gorąca 20 Radia ESKA z Fest Festivalu na żywo! Razem z nami gwiazdy i słuchacze

2021-08-13 11:32
Gorąca 20 Radia ESKA z Fest Festivalu na żywo! Razem z nami gwiazdy i słuchacze
Autor: Radio ESKA Gorąca 20 Radia ESKA z Fest Festivalu na żywo! Razem z nami gwiazdy i słuchacze

Gorąca 20 Radia ESKA prosto z centrum najgorętszej imprezy tego lata, czyli Fest Festival 2021! Kiedy i o której godzinie słuchać kultowej listy hitów z Chorzowa? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły w jednym miejscu - na ESKA.pl.

Fest Festival 2021 to najgorętsza impreza tego lata. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowych gwiazd, serwowanej przez nich muzyki, ale przede wszystkim dzięki słuchaczom Radia ESKA. Relacja Fest Festival 2021 wyraźnie pokazuje, że bawicie się doskonale! Przez pierwsze dwa dni wydarzenia mieliście przyjemność imprESKOWAĆ w Chorzowie wspólnie z Hanczakiem, a teraz razem z Michałem Sobkowskim odliczycie dwadzieścia najgorętszych hitów w Polsce! Będą goście specjalni, nagrody, a także wyjątkowe premiery. Nie możecie tego przegapić!

Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj, decyduj i wygrywaj 

Fest Festival 2021: Kasia Węsierska pokazuje ESKOWĄ strefę!

Gorąca 20 Radia ESKA z Fest Festivalu 2021: kiedy i o której?

Gorąca 20 Radia ESKA z Fest Festivalu na żywo to pozycja obowiązkowa! Prosto z Chorzowa, gdy w tle naszego ESKOWEGO studia będą odbywać się występy na żywo, odliczycie dwadzieścia najgorętszych hitów w Polsce. Kolejne, ale jakże wyjątkowe notowanie kultowej listy hitów Radia ESKA już w piątek, 13 sierpnia o godzinie 18:00.

Jeżeli nie możecie być na miejscu, to koniecznie odpalcie Radio ESKA online.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze