Gorąca 20 Radia ESKA - najpopularniejsze hity w Polsce i najgorętsze premiery! Nowa data G20

2020-07-02 15:20
Gorąca 20 w Radiu ESKA - najpopularniejsze hity w Polsce i najgorętsze premiery! Nowa data G20
Autor: Radio ESKA Gorąca 20 w Radiu ESKA - najpopularniejsze hity w Polsce i najgorętsze premiery! Nowa data G20

Wielkie gwiazdy i ich hity, muzyczne niespodzianki, ciekawostki oraz świetne prezenty. Awanse, spadki, powroty i nowości w Gorącej 20 w Radiu ESKA - teraz o nowej porze!

Radość, smutek, a nawet przerażenie - muzyka dostarcza nam różnych emocji, a tych nie będzie brakowało w ESCE. Od lipca najpopularniejsze hity w Polsce poznacie o nowej porze! Gorąca 20 Radia ESKA, to oprócz najlepszych numerów w naszym kraju, najnowsze kawałki, które świeżo pojawiły się na muzycznym rynku.

Głosujcie na ESKA.pl i układajcie notowanie Gorącej 20! W każdym notowaniu, tradycyjnie dla wspierających, mamy wyjątkowe nagrody!

Podwójna Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 147! #2xGoraca20 - lista hitów ESKI 28.06.2020

Gorąca 20 w Radiu ESKA - kiedy słuchać?

Gorąca 20, czyli kultowa lista hitów Radia ESKA, przez blisko trzy lata w podwójnej dawce miała miejsce w każdą niedzielę między godziną 16 a 19:00. Teraz zapiszcie sobie w kalendarzach i poznajcie nową datę. Włączcie Gorącą 20 w Radiu ESKA, zestawienie 20. najpopularniejszych numerów w naszym kraju, w każdy piątek od godziny 19:00 do 21:00! Nowe hity zaczynają się w ESCE, dlatego też w ramach propozycji do G20 usłyszycie numery, które ledwo co pojawiły się premierowo w ramach New Music Friday. Na muzyczną podróż zaprasza Michu Sobkowski.

Gorąca 20 Radia ESKA - wybierz najlepsze hity w Polsce i wygrywaj najgorętsze płyty!

Największe gwiazdy przez cały tydzień biorą udział w wyścigu o Wasze cenne głosy. W ostatnim notowaniu na szczycie znalazł się numer Astronomia 2k19, ale przecież może dojść do zmiany. Kings & Queens od Avy Max i Bubbletea od Quebonafide, a może numerem 1 będzie nowy kawałek od Dua Lipy. O wasze głosy w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA walczy natomiast między innymi Black Eyed Peas ze swoim latino singlem Mamacita, Harry Styles z Watermelon Sugar, a także Robin Schulz z odjazdową wersją hitu Alane!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze