Gorąca 20 Premiery: Zara Larsson - Ain't My Fault || MAGIC! - Red Dress

i

Autor: fot. Sony Music Zara Larsson zdjęcie

Gorąca 20 Premiery: Zara Larsson - Ain't My Fault || MAGIC! - Red Dress

2016-09-02 15:44

Zara Larsson - Ain't My Fault oraz MAGIC! - Red Dress: dwie premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Dwa różne gatunkowo kawałki usłyszycie już 2 września 2016 roku po godzinie 18:00! Czym się różnią? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Zara Larsson - Ain't My Fault: 2.09.2016 to premiera w Gorącej 20! Szwedzka gwiazda oficjalnie jest gotowa, by zaprezentować światu swój długo oczekiwany, debiutancki album! Ma on zostać wydany jeszcze w tym roku, a jego pierwszą zapowiedzią jest singiel, który w drugi dzień września usłyszycie na antenie Radia ESKA! W piątkowym zestawieniu do listy przebojów Eski z nowym kawałkiem dołączy również znana kanadyjska formacja! Zespół Magic! - Red Dress premierowo do usłyszenia między godziną 18 a 20:00. Od Was zależy, który z dwóch hitów osiągnie większy sukces. Puoteck dla głosujących na hity w G20 ma bilety na koncert Kings of Leon!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Zara Larsson - Ain't My Fault: Premiera w G20

Zara Larsson, urodziła się Szwecji i w wieku 9 lat wygrała tamtejszą edycję programu Mam Talent. Obecnie ma 18 lat, ale pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie mnóstwo sukcesów! Niegdyś swoim przebojem pt. Uncover podbiła wszystkie najważniejsze światowe listy przebojów. Nieco później wydała hit Lush Life, który doskonale radził sobie w Gorącej 20 Radia ESKA. Jej energetyczny wokal sprawił, że do współpracy przy piosence na Euro 2016 zaprosił ją sam David Guetta! Wspólnie z nim osiągnęła gigantyczny rekord sprzedażowy This One's For You. Największy sukces radiowy osiągnęła z megahitem Never Forget You! 

Ain't My Fault to nowa piosenka Zary Larsson, za sprawą której artystka promuje i zapowiada swój debiutancki album: - Napisałem piosenkę razem z MNEK i opowiada ona o dziewczynie, która rozpacza z powodu utraty mężczyzny. Został on po prostu ukradziony przez inną kobietę. Tytuł oznacza, że jestem lepsza od niej, ale to "Nie jest moja wina!" - powiedziała Zara. Saksofon i mocno zakręcone dźwięki dają Szwedce nadzieję na HIT! Refren utworu szybko zapada w pamięci!

 

Magic! - Red Dress: Premiera w G20

Zespół Magic, czyli twórcy hitu Rude powracają z kolejną reggae'ową grzałką! W sam raz na jesienne wieczory! Kanadyjska grupa 1 lipca wydała swój drugi album (Primary Colours) i niedawno ogłosili drugi singiel z tego wydawnictwa. Wraz z utworem zatytułowanym Red Dress został opublikowany teledysk. Zobaczycie go poniżej. W refrenie dowiadujemy się, że wokalista Nasri Atweh na widok kobiety w czerwonej sukience traci głowę! 

 

RW