Gorąca 20 Premiery: Major Lazer feat. Justin Bieber - Cold Water || Pitbull & Flo Rida - Greenlight

i

Autor: fot. okładki singli 22 lipca premiery w G20

Gorąca 20 Premiery: Major Lazer feat. Justin Bieber - Cold Water || Pitbull & Flo Rida - Greenlight

2016-07-22 18:29

Major Lazer feat. Justin Bieber & MØ - Cold Water oraz Pitbull & Flo Rida feat. Lunchmoney Lewis - Greenlight: dwie premiery w Gorącej 20! Czy to właśnie hity lata 2016? Który kawałek bardziej Wam się podoba? Dajcie znać w sondzie, którą publikujemy na ESKA.pl!

Major Lazer feat. Justin Bieber & MØ - Cold Water: premiera w Gorącej 20! Pierwszy nowy kawałek w propozycjach do listy przebojów Eski ma szansę zostać jednym z hitów tego lata, a może nawet roku! To kolejna wspólna piosenka Biebera i Diplo. Wcześniej artyści dali się poznać za sprawą utworu Where Are U Now. W piątek usłyszycie dwie premiery w G20. Do grona propozycji dołączą także: Pitbull & Flo Rida feat. Lunchmoney Lewis - Greenlight. I to również świetny kandydat na przebój wakacji 2016. Obydwa te nagrania od 22 lipca walczą o Wasze głosy! Puoteck, jeszcze dziś ma dla Was płyty Ariany Grande i bilety na Audioriver 2016!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Justin Bieber - piosenka Major Lazer: Cold Water

Piosenka Cold Water grupy Major Lazer to zwiastun ich kolejnej - już czwartej studyjnej płyty. Krążek pt. Music Is The Weapon ma się ukazać najwcześniej pod koniec 2016 lub na początku 2017 roku. Nad brzmieniem singla czuwali sami artyści z pomocą samego... Eda Sheerana! Pomimo, że to "Zimna woda", to śmiało możemy napisać - to gorąca premiera lipca!

Major Lazer feat. Justin Bieber - Cold Water

 

Pitbull - Greenlight: premiera w G20

Druga premiera w G20 to nowa piosenka Pitbulla! Amerykański raper z kolei promuje i singlem zatytułowanym "Greenlight" zapowiada swój 10. w karierze krążek. Album pt. Climate Change nie ma jeszcze ustalonej premiery, ale wcześniej zapowiadały go utwory: Freedom, Freek czy m.in. Messin Around z Enrique Iglesiasem. Rzecz jasna Pitbull po raz kolejny nie mógł zostawić swoich fanów bez swojej piosenki na wakacje. Czy to jeden z hitów lata? Dajcie znać w poniższej sondzie, która premiera bardziej się Wam podoba!

Pitbull & Flo Rida feat. Lunchmoney Lewis - Greenlight

Cold Water vs. Greenlight

Oczywiście nasze głosowanie to tylko zabawa dla Was! Decyzje o tym, który kawałek zostanie większym hitem zostawiacie głosując tutaj >>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

RW