Gorąca 20 Premiera: Story Of My Life - FM. Nowa piosenka FM po raz pierwszy Radiu ESKA! [VIDEO]

2013-06-28 18:45

W Gorącej 20 Radia ESKA 28 czerwca 2013 roku częstujemy Was nową piosenką FM zatytułowaną Story Of My Life. Najnowszy singiel brytyjskiej grupy ma szansę stać się balladowym hitem wakacji 2013. Z okazji Eskowej premiery Story Of My Life wykon kawałka na żywo. Zobacz, jak FM śpiewają Story Of My Life już teraz na Eska.pl!

Nowa piosenka FM zatytułowana Story Of My Life to nowość w Gorącej 20 Radia ESKA na 28 czerwca 2013 roku. Utwór to pierwszy singiel brytyjskiego zespołu promujący ich siódmą płytę Rockville z marca 2013 roku. Na oficjalnym kanale YouTube FM fani grupy mogą znaleźć wykon Story of My Life na żywo. Nagranie to swego rodzaju teledysk promujący numer. Z okazji Eskowej premiery Story Of My Life prezentujemy je poniżej.

>>> Słuchaj hitów Radia Eska na eskaGo.pl!


Fani FM są przekonani, że Story Of My Life ma szansę stać się balladowym przebojem wakacji 2013 roku. Internauci są zgodni co do tego, że piosenka sprawdzi się podczas romantycznych i ciepłych letnich wieczorów. Będzie hit?

>>> Gorąca 20 Premiera: Come With Me - Ricky Martin. Nowa piosenka Ricky'ego Martina w Radiu ESKA [AUDIO]


Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie. Słuchajcie Gorącej 20 Radia ESKA każdego dnia. Startujemy 18:00. Bądźcie z nami i bawcie się w rytmie hitów na czasie!


Zobacz Story Of My Life - FM!Nie czytałeś jeszcze?

Wyniki Matur 2013 - sprawdź!

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE