Gorąca 20 Premiera: Prime & Illegance - Run This City. Wielkomiejski hit od debiutantów z Warszawy [VIDEO]

2014-12-06 18:51

Teledysk do Run This City - Prime & Illegance mamy dla Was na ESKA.pl z okazji premiery kawałka w Gorącej 20 Radia ESKA. To jedna z nowości muzycznych 2014, która pod koniec roku może zapaść w Waszej pamięci na dłużej. Zobaczcie klip do Run This City prosto z YouTube + nacieszcie uszy i oczy wielkomiejskim klimatem od debiutantów z Warszawy!

Zapraszamy Was do obejrzenia teledysku do Run This City od Prime & Illegance. To kawałek, który jako nowość muzyczną 2014 prezentujemy Wam w Gorącej 20 Radia ESKA w pierwszy weekend grudnia. Premiera w G20 ma jednak niewiele wspólnego z przypadającymi na 6 grudnia mikołajkami. Kawałek Prime & Illegance i wideo go promujące to dawka miejskiego stylu życia. Piosenka opisuje w sposób bezkompromisowy realia życia nocnego w wielkomiejskiej rzeczywistości. Odkrywa nasze żądze, pragnienia, fantazje, których wszyscy doświadczamy lecz obłudnie skrywamy przed samym sobą - czytamy  w opisie na YouTube.

Prime & Illegance to Warszawski zespół łączący ze sobą brzmienie miejskich gatunków muzycznych takich jak brytyjski grime, trap oraz nowoczesne brzmienie amerykańskiego hip hopu. Singiel Run This City to ich debiut na polskiej scenie muzycznej.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Słuchajcie Gorącej 20 Radia ESKA od poniedziałku do soboty od 18.00.

JB

Najnowsze