Gorąca 20 Premiera: Naughty feat. Beyonce & Arrow Benjamin - Runnin' (Lose It All)

2015-09-21 14:04
Premiera w Gorącej 20 - Naughty Boy i Beyonce
Autor: fot. YouTube Gorąca 20 Premiera: Naughty feat. Beyonce & Arrow Benjamin - Runnin' (Lose It All)

Gorąca 20 Premiera: Naughty feat. Beyonce & Arrow Benjamin - Runnin' (Lose It All). Teledysk do nagrania z udziałem Beyonce dostępny jest na Eska.pl, a Puoteck zaprezentuje ten utwór w Radiu ESKA już dziś, 21 września 2015 roku po godzinie 18:00.

Gorąca 20 Premiera: Naughty feat. Beyonce & Arrow Benjamin - Runnin' (Lose It All): to jedna z najgorętszych premier ostatnich miesięcy. Poniedziałek, 21 września 2015 roku na Liście Przebojów Radia ESKA zaczyna się od mocnego uderzenia, które zaprezentuje Puoteck! Godnym uwagi uderzeniem będzie nowy kawałek od Naughty Boy i Beyonce! Po raz pierwszy w Gorącej 20 już po godzinie 18:00 usłyszycie przebój Runnin' (Lose It All). Oddacie mu swój głos?

Naughty Boy - kim jest?

Urodził się 13 marca 1985 roku w Anglii i na koncie ma dobrze przyjęty na rynku muzycznym krążek zatytułowany "Hotel Cabana". Na tym jedynym jak do tej pory wydawnictwie znajdziemy kawałki: Lifted i Wonder z Emeli Sande, Think About It z Wiz Khalifa i Ellą Eyre oraz wielki przebój La La La, w którym gościnnie pojawił się Sam Smith. Oprócz tego Shahid Khan, bo tak naprawdę nazywa się Naughty Boy ma na koncie nową wersję hitu Never Be Your Woman.

 

Naughty Boy i Beyonce Runnin' (Lose It All): 

Piosenka Runnin' (Lose It All), to pierwszy projekt Naughty Boya od wydania w 2014 roku singla "Home". Po roku przerwy producent z przytupem powrócił na rynek muzyczny. Czy zostanie na nim na dłużej? Sprzedaż utworu na to wskazuje! Początkowo pojawiła się wersja bez Beyonce, ale wkrótce później ku uciesze fanów artysta poinformował o tym, że swoje wokale do utworu Runnin' Lose It All nagrywa sama Beyonce! Ta także swój ostatni hit wydała w 2014 roku. To ona stanie za sukcesem potencjalnego hitu? Teledysk nagrania wyreżyserowali Charlie Robins i Julie Gautier. 

Runnin' (Lose It All) po raz pierwszy w Gorącej 20 Radia ESKA wybrzmi już dziś, w poniedziałek 21 września po godzinie 18:00. Jeśli podoba Wam się ten numer, to nie zapomnijcie dodać go do ulubionych i zagłosować w Liście Przebojów ESKI >>> ZAGŁOSUJ

RW 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze