Gorąca 20 Premiera: Na Wakacje - Adry & Natural Dread Killaz. Wakacyjny hit w klimacie reggae w G20! [VIDEO]

2013-07-02 14:27

W Gorącej 20 Radia ESKA premierowo Na Wakacje od Adry & Natural Dread Killaz. Czy wakacyjny hit 2013 w klimacie reggae ma szansę podbić naszą listę przebojów? Z okazji premiery Na Wakacje na Eska.pl teledysk do piosenki prosto z YouTube, który powstał podczas spontanicznych letnich wypadów zespołów!

Na Wakacje - Adry & Natural Dread Killaz 2 lipca 2013 roku pierwszy raz w Gorącej 20 Radia ESKA. Z okazji premiery Na Wakacje częstujemy Was teledyskiem do kawałka prosto z YouTube. Zarówno sam numer jak i klip mają szansę stać się hitami na wakacje 2013.

>>> Słuchaj hitów Radia ESKA na eskaGO.pl i baw się razem z nami bez przerwy!

Klimat reggae w Na Wakacje od Adry & Natural Dread Killaz w połączeniu z prostą choreografią zaprezentowaną w wideo do piosenki już podbijają serca internautów.

Na Wakacje to spontaniczny twór ekip NDK i Riddim Bandits, który zdecydowanie zachęca do wyjazdu poza miasto by odetchnąć od zgiełku i przede wszystkim wypocząć
- czytamy w opisie na YouTube.

>>> Gorąca 20 Premiera: Wake Me Up - Avicii ft. Aloe Blacc! Nowa piosenka Avicii już w Radiu ESKA! [VIDEO]

Gorąca 20 Radia ESKA od poniedziałku do soboty o 18.00. Będziecie głosować na Na Wakacje? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie. Jedziem ... jak śpiewają panowie w piosence! ;)


Zobacz Na Wakacje - Adry & Natural Dread Killaz!JB