Gorąca 20 Premiera: Kate Ryan - Runaway (Smalltown Boy). Znacie oryginalną wersje?!

2015-11-13 17:01
Kate Ryan
Autor: fot. YouTube/Mostiko Gorąca 20 Premiera: Kate Ryan - Runaway (Smalltown Boy). Znacie oryginał?!

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej - premiera! Dziś, 13 listopada 2015 roku do grona propozycji w liście hitów Eski dołączy Kate Ryan z utworem Runaway. Jest to nowa wersja przeboju pt. Smalltown Boy. Poznaj historię tego utworu i obejrzyj teledysk do Runaway na Eska.pl.

Ten tydzień premier w Gorącej 20 Radia ESKA zakończy się mocnym uderzeniem. W piątek, 13 listopada 2015 roku po raz pierwszy w liście przebojów Eski usłyszymy Kate Ryan z kawałkiem Runaway (Smalltown Boy). Belgijska piosenkarka postanowiła przypomnieć nam utwór, przy którym bawiło się starsze pokolenie słuchaczy. Czy spodoba się Wam taka wersja piosenki z 1984 roku? Kawałek do oceny dostaniecie już dziś w Gorącej 20, która startuje tradycyjnie o godzinie 18:00.

 

Kate Ryan - Runaway (Smalltown Boy)

Nie bez powodu w podtytule utworu Kate Ryan pojawia się "Smalltown Boy". Artystka wykorzystała bowiem sample z utworu grupy Bronski Beat. Podobnie w 2006 roku zrobili Steve Angello i Axwell, czyli duet Supermode.

Gorąca 20 Premiera: Kate Ryan - Runaway (Smalltown Boy)

"Runaway (Smalltown Boy)", już dziś w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA. Kate Ryan, to belgijska piosenkarka, która przez ostatnie lata królowała ze swoimi singlami na polskich listach przebojów. Nie ma osoby, która nie znałaby takich tytułów jak: "Babacar", "Ella Elle L'a", czy "Voyage Voyage". Artystka słynie z odświeżania starych przebojów, które znajdziemy na jej solowych albumach. Utwór "Runaway (Smalltown Boy)", który utrzymany jest w klimacie deep-house'u. Jest to również pierwszy singiel po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Mostiko Records. Kate Ryan wraca po 9. latach od czasu, kiedy reprezentowanła Belgię na Eurowizji! Ostatnio w wywiadzie dla prasy powiedziała, że ponownie chciałaby spróbować  swoich sił w tym konkursie. Kto wie, może z tym utworem?

Premiera nowej piosenki Kate Ryan - Runaway (Smalltown Boy) w Gorącej 20 Radia ESKA już dziś po godzinie 18:00!

Teledysk do tego dzieła wyreżyserował Pascal Baillien i Wim Rombouts.

 

Ranne Ptaki gwarantują dobry humor przez cały dzień! Sprawdź i wygraj!

RW 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze