Gorąca 20 Premiera: Fleur East - Sax || LunchMoney Lewis - Ain't Too Cool

2015-12-14 17:17

Fleur East - Sax + LunchMoney Lewis - Ain't Too Cool, to dwie rozgrzewające premiery w Gorącej 20 Radia ESKA, które usłyszymy 14 grudnia 2015 roku! Czy szybko wejdą do ścisłego notowania listy przebojów Eski? To wszystko zależy od Waszych głosów, które oddajecie na ESKA.pl. Gorąca 20 w Esce startuje tradycyjnie od godziny 18:00!

W Gorącej 20 Radia ESKA na dobre rozpoczęcie tygodnia pojawią się dwie premiery. Pierwsza z nich, to: Fleur East - Sax, czyli utwór, którym uczestniczka brytyjskiego X Factora podbiła tamtejsze listy przebojów. Druga premiera w Gorącej 20 Eski: LunchMoney Lewis - Ain’t Too Cool, to z kolei singiel, który zapowiada pełnowymiarowe wydawnictwo od twórcy przeboju Bills. Tego nie możecie przegapić! Lista hitów Eski startuje codziennie od poniedziałku do piątku między godziną 18-20.

Fleur East - Sax Premiera w Gorącej 20

Sax, to pierwszy singiel z debiutanckiego albumu pt. „Love, Sax and Flashbacks”, Brytyjki, która dała się poznać z udziału w brytyjskiej edycji programu X Factor. W teledysku widzimy wokalistkę z tancerzami. Kolorowe wideo można obejrzeć poniżej! Za jego reżyserię odpowiada Colin Tilley – Amerykanin, który jest autorem klipów takich artystów jak: Enrique Iglesias, Keri Hilson, Jason Derulo, Justina Biebera, czy Nicki Minaj.

Gorąca 100 - wygraj najlepsze płyty głosując na najpopularniejsze hity 2015 roku!

LunchMoney Lewis - Ain’t Too Cool Premiera w Gorącej 20

LunchMoney Lewis, czyli wokalny debiutant na rynku muzycznym wraca z nowym nagraniem! Artysta w 2015 roku wydał debiutancką EPkę, na której znajdziemy tytułowe nagranie pt. Bills. Teraz amerykański piosenkarz i tekściarz zapowiada swój pełno grający krążek, który ukaże się w 2016 roku w nakładzie Kemosabe Records. „Ain’t Too Cool”, to jego trzeci solowy singiel w karierze.

 

Fleur East - Sax + LunchMoney Lewis - Ain't Too Cool: to dwie premiery w Gorącej 20 Radia ESKA, które dołączą do propozycji już dziś, 14 grudnia 2015 roku. Radiowy debiut tych nagrań zaraz po godzinie 18:00! Jeśli chcesz wygrać najnowsze płyty: ZAGŁOSUJ w ramach G20.

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze