Gorąca 20 Premiera: Avicii - Broken Arrows || Dzeko & Torres - L'Amour Toujours (Tiesto Edit)

2015-11-30 17:17
Okładka L'Amour Toujours (Tiesto Edit)
Autor: fot. okładka Gorąca 20 Premiera: Avicii - Broken Arrows || Dzeko & Torres - L'Amour Toujours (Tiesto Edit)

Avicii feat. Zac Brown Band - Broken Arrows i Dzeko & Torres feat. Delaney Jane - L'Amour Toujours (Tiesto Edit): dwie premiery w Gorącej 20 Radia ESKA usłyszymy w ostatnim dniu listopada! Te nowości muzyczne, to najlepsze podsumowanie muzycznego poziomu tego miesiąca! Zarówno nowy Avicii, jak i nowa wersja L'Amour Toujours ma szanse zostać hitem karnawału! Gorąca 20 w Esce startuje tradycyjnie od godziny 18:00!

Gorąca 20 Radia Eska, a w niej najpopularniejsze hity w Polsce, ale także nowe piosenki w propozycjach. Od 30 listopada 2015 roku możecie głosować na dwa świetne nagrania! Dwie premiery w Gorącej 20 Radia Eska to: Avicii feat. Zac Brown Band - Broken Arrows oraz nowa wersja hitu L'Amour Toujours. Za ten kultowy przebój wzięło się czterech artystów: Dzeko, Torres, Delaney Jane i DJ Tiesto! Tego nie możecie przegapić! Lista hitów Eski startuje codziennie od poniedziałku do piątku między godziną 18-20!

Broken Arrows teledysk z przesłaniem

Wideo do Broken Arrows pojawiło się 23 listopada 2015 roku. Avicii przyzwyczaił już nas do tego, że jego teledyski są pełne wzniosłych emocji. Pamiętamy przecież starca z klipu do "Waiting For Love", który szukał swojej dawnej, życiowej miłości lub dwie kochanki z obrazu do "Addicted To You". Tym razem szwedzki DJ postanowił przedstawić światu sylwetkę i trudności z jakim zmagał się Dick Fosbury. Jest to amerykański skoczek wzwyż, który zainicjował styl skakania zwany flopem. W teledysku do "Broken Arrows", główny bohater zmaga się z alkoholizmem, zapominając o swojej córce. Ostatecznie, to właśnie ona wyprowadza swojego ojca z nałogu, pomagając mu stać się mistrzem świata w nowym stylu skoków wzwyż.

Utwór Broken Arrows, to czwarty singiel promujący wydawnictwo pt. "Stories". Jest to tym samym kolejny utwór z tej płyty w Gorącej 20. Gościnnie pojawił się w nim Zac Brown, który jest liderem zespołu Zac Brown Band. 

Więcej informacji o nowej piosence Avicii'ego

 

Nowa wersja L'Amour Toujours

Dokładnie 14 lat temu na rynku muzycznym pojawił się hit "L'Amour Toujour". Nikomu chyba nie trzeba przypominać, że jego twórcą jest Gigi D'Agostino. Numer w tej wersji dotarł na miejsce 1. w Danii i Holandii, miejsce 2. w Belgii czy między innymi na miejsce 3. w Austrii, czy Niemczech. Hit włoskiego DJa stał się hymnem każdej dyskoteki!

 

W 2015 roku doczekaliśmy się nowej przeróbki tego nieśmiertelnego przeboju. Jej autorem Luis Torres i Julian Dzeko, czyli kanadyjski duet Dzeko & Torres. Artystów przy tworzeniu bitów wspomógł DJ Tiesto, a wokalnie pojawiła się Delaney Jane! Jak to wyszło? Posłuchajcie finalnego efektu tej współpracy:

 

Zarówno "Broken Arrows", jak i "L'Amour Toujours (Tiesto Edit)" w Gorącej 20 Radia ESKA pojawią się dziś po raz pierwszy! Słuchajcie zestawienia z najpopularniejszymi i najnowszymi hitami w Polsce tradycyjnie od godziny 18:00! Głosujcie i wygrywajcie najnowsze płyty!

RW

Najnowsze