Alessia Cara - Here

i

Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Alessia Cara - Here. Kim jest autorka premiery w G20?

Gorąca 20 Premiera: Alessia Cara - Here. Kim jest autorka premiery w G20?

2016-01-22 12:47

Alessia Cara - Here: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w piątek, 22 stycznia! Piosenka uczestniczki BBC Sound of 2016 trafi do propozycji listy hitów Eski. Czy dołączy do zestawienia, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce? Wszystko zależy od Was! Oddając głosy na G20 macie szanse wygrać płytę Adele i Armina van Buurena!

Od zawsze najpopularniejsze hity w Polsce znajdziecie w jednym miejscu - w Gorącej 20 Radia ESKA! W niej także codziennie do grona propozycji dołącza nowe nagranie. W piątek, 22 stycznia, premiera w G20 to: Alessia Cara - Here. Młoda wokalistka, która swoim talentem urzekła słuchaczy w Wielkiej Brytanii. Brała ona udział w BBC Sound of 2016, gdzie musiała uznać wyższość jedynie Jacka Garrata. Lista Przebojów Eski - startuje punktualnie o godzinie 18:00!

Kim jest Alessia Cara?

Alessia Caracciolo, profesjonalnie znana jako Alessia Cara, to 19-letnia kanadyjska piosenkarka, która w Wielkiej Brytanii została uznana za wschodzącą gwiazdą tamtejszego rynku muzycznego. Swoją karierę zaczynała wrzucając na swoje konto w YouTube covery piosenek innych artystów. Stało się to podstawą do podpisania kontraktu płytowego z cenioną wytwórnią Def Jam Recordings. Na początku 2015 roku rozpoczęła pracę nad swoim debiutanckim albumem, który został poprzedzony wydaniem EPki pt. Four Pink Walls. Pełnowymiarowa płyta Kanadyjki - "Know-It-All" - dotarła na miejsce 12. na kanadyjskim zestawieniu sprzedaży, a nawet na 9. pozycję na US Billboard 200! Wokal Cary porównuje się do tego, z którego zasłynęły takie wokalistki jak: Norrah Jones, Farrah Franklin, czy Adina Howard.

Here: Premiera w G20

Singiel zatytułowany "Here" pochodzi z dwóch wydawnictw: EP-ki "Four Pink Walls" oraz z pełno grającego albumu "Know-It-All". Debiutancki utwór, pod którym podpisuje się Alessia Cara w całości został wyprodukowany przez duet producencki Pop & Oak, we współpracy z Sebastianem Kole. Młoda i niebywale utalentowana wokalistka w jednym z wywiadów wyjaśniła, o czym tak naprawdę jest ta piosenka: - To kawałek dla wszystkich aspołecznych, skomplikowanych i nieszczęśliwych imprezowiczów na świecie. Ten jeden raz poszłam na imprezę, kiedy to naprawdę zdałam sobie sprawę jak bardzo tego nienawidzę. Następnego dnia postanowiłam o tym napisać. Do tej pory utwór "Here" dotarł na miejsce 12. w Australii, 4. w Belgii, czy na 6. w Stanach Zjednoczonych na Billboard Hot 100.

Na zakończenie tygodnia z premierami w Gorącej 20 Radia ESKA, usłyszycie: Alessia Cara - Here. Piątkowa nowość w propozycjach ma szanse znaleźć się w gronie najpopularniejszych hitów w Polsce! Wszystko zależy od Waszych głosów, za które macie szanse wygrać płyty "25" - Adele, a także "Embrace"- Armina van BuurenaLista przebojów z najpopularniejszymi hitami w Polsce startuje punktualnie o godzinie 18:00. Zaprasza, Michał Celeda!

>> Wasze głosy, Wasze hity - ZAGŁOSUJ!

 

RW