Gorąca 20 Premiera: Adele - Hello || Felix Jaehn feat. Polina - Book of Love

2015-10-23 17:31
Felix Jaehn w klipie do Book of Love
Autor: fot. YouTube/FelixJaehnVEVO Gorąca 20 Premiera: Adele - Hello || Felix Jaehn feat. Polina - Book of Love

Koniec tygodnia w Gorącej 20 Radia ESKA przyniesie nam dwie najnowsze piosenki! Adele - Hello i Felix Jaehn - Book Of Love, to premiery w Liście Przebojów Eski dziś, 23 października 2015 roku. Który z nich zostanie większym hitem? Już teraz obejrzyj teledyski, a po godzinie 18.00 włącz Listę Hitów z najpopularniejszymi i najświeższymi hitami w Polsce! 

Jak zwykle wysoki poziom Gorącej 20 Radia ESKA zapewnia premiera, czyli nowy kawałek w propozycjach! Tym razem jakość Listy Hitów Eski będzie dwukrotnie większa. Dziś, 23.10.2015 w propozycjach usłyszymy dwa zupełnie nowe utwory! Pierwsza premiera, to jeden z najgorętszych, najbardziej wyczekiwanych kawałków kilkunastu miesięcy. Dziś rano miała miejsce światowa odsłona singla "Hello" od Adele i od razu usłyszycie ten numer w G20. Drugi nowy utwór, który pierwszy raz pojawi się w propozycjach do listy należy do Felixa Jahehna. Jego "Book Of Love" podbija obecnie niemiecki rynek muzyczny. Czy ma szanse stać się jednym z najpopularniejszych hitów w Polsce? Sprawdzimy w Gorącej 20!

Adele powie Hello w Gorącej 20

Nowy singiel Adele "Hello" dostaniecie pod ocenę w Gorącej 20 Eski już dziś, 23 października. Tekst utworu napisany został z pomocą Grega Kurstina, który jest także producentem wykonawczym numeru. Kompilacja "25" ukaże się 20 listopada 2015 roku i będzie to tym pierwszy po czterech latach materiał Brytyjki. Więcej o jej nowym kawałku przeczytacie >>> TUTAJ.

Felix Jaehn w Gorącej 20

Felix Jaehn, to młody, bo zaledwie 21-letni producent z Niemiec. W 2014 roku dostał możliwość zremiksowania utworu "Cheerleader", ale nikt się nie spodziewał, że zrobi on taką furorę. Remiks tego kawałka był na szczytach wszystkich list przebojów! W Gorącej 20 także. Felix Jaehn słuchaczom Listy Przebojów Eski dał się także poznać 14 maja, kiedy to w propozycjach pojawił się numer "Ain't Nobody (Loves Me Better). Dodajmy, że utwór dzięki Waszym głosom był obecny w notowaniu przez 66 notowań! W oryginale numer ten wykonuje Rufus & Chaka Khan.

Teraz, DJ urodzony w Hamburgu podbija świat singlem "Book of Love". Producenta wspomaga amerykańska piosenkarka Polina Goudieva. Przy pisaniu tekstu artystów wspomagał Jimmy Harry. 

Gorąca 20 Premiera

Adele - Hello i Felix Jaehn feat. Polina - Book of Love, to dzisiejsze Premiery Gorącej 20 Radia ESKA. Kawałki te wybrzmią po raz pierwszy w Liście Przebojów Radia Eska już dziś, w piątkowym notowaniu po godzinie 18:00. Za Wasze głosy w tym tygodniu mamy dla Was płyty Hurts i Maroon 5.

ZAGŁOSUJ na najpopularniejsze hity w Polsce.

Teledysk do: Adele - Hello 

 

Teledysk do: Felix Jaehn feat. Polina - Book of Love:

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze