Reality show

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak mieszka i żyje Sylwia Bomba. Ona i Grzegorz Collins tworzą piękną parę!

Sylwia Bomba dała się poznać szerszej publiczności jako jedna z bohaterek programu TTV "Goglebox. Przed telewizorem". Gwiazda przeszła jakiś czas temu spektakularną metamorfozę, a od jakiegoś czasu jest związana z Grzegorzem Collinsem. Zobacz, jak mieszkają i żyją Sylwia Bomba, jej córeczka i partner.

Spis treści

  1. Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem"
  2. Sylwia Bomba: metamorfoza. Gwiazda schudła ponad 30 kilogramów! 
  3. Sylwia Bomba i jej partner Grzegorz Collins
  4. Co słychać u Sylwii Bomby? 

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Gogglebox. Przed telewizorem to jeden z najpopularniejszych programów telewizji TTV. Program jest na antenie już od dziewięciu lat i doczekał się osiemnastu edycji! Jego bohaterowie komentują wybrane filmy, seriale i programy, dostarczając przy tym widzom mnóstwa rozrywki. 

Jedną z najpopularniejszych uczestniczek show jest Sylwia Bomba, która na początku tworzyła duet z Ewą Mrozowską, a następnie, w 2022 roku, jej programową partnerką została Lili Antoniak

36-letnia Sylwia Bomba jest inluencerką, fotografką i właścicielką agencji reklamowej. W 2018 roku urodziła córeczkę Antosię. 

Czytaj także: Gdzie pracują: Big Boy, Iza Zeiske, Sylwia Bomba i inni?

Sylwia Bomba: metamorfoza. Gwiazda schudła ponad 30 kilogramów! 

Podczas trwania programu widzowie byli świadkami wielu zewnętrznych przemian jego uczestników. Do tych najbardziej spektakularnych zaliczamy między innymi metamorfozy Big Boya czy Agnieszki Kotońskiej. Sylwia Bomba także bardzo zmieniła się przez lata trwania programu. Bohaterka show schudła ponad 30 kilogramów i od jakiegoś czasu może pochwalić się fantastyczną sylwetką! 

Wierni fani "Gogglebox. Przed telewizorem" z pewnością pamiętają, jak Bomba wyglądała w pierwszych jego sezonach. Kobieta miała pełne kształty i, jak sama przyznała, ważyła około 90 kilogramów. Z czasem jednak postanowiła zawalczyć o szczupłą sylwetkę, co wcale nie było takie proste przy jej chorobie. Sylwia Bomba zmaga się bowiem z insulinoopornością. 

Gwiazda programu TTV przeszła długą drogę, by pozbyć się trzydziestu kilogramów. Sylwia Bomba zastosowała dietę bogatą w białko, eliminując jednocześnie z jadłospisu produkty bogate w skrobię. Zaczęła jeść regularnie, a w krew weszło jej uprawianie sportu. 

Powyższe czynniki, połączone z ogromna determinacją samej influencerki przyniosły spektakularne efekty. Dziś Sylwia Bomba regularnie wrzuca do sieci zdjęcia ukazujące jej szczupłe ciało. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" stała się inspiracją dla wielu innych osób. 

Sylwia Bomba i jej partner Grzegorz Collins

Sylwia Bomba od jakiegoś czasu tworzy związek ze znanym z TVN Turbo Grzegorzem Collinsem. On oraz jego brat, Rafał, prowadzili tam program "Odjazdowe bryki braci Collins". 

Para poznała się na planie innego show, "Nasi w mundurach". 

Co słychać u Sylwii Bomby? 

Gwiazda, którą na instagramie obserwuje już ponad 830 tysięcy osób, często dzieli się ze swoimi fanami nowymi zdjęciami. Sylwia Bomba wygląda świetnie zarówno w kostiumie kąpielowym jak i obcisłej sukience. Zobacz w galerii, jak zmieniała się bohaterka programu TTV. Jak dziś żyją ona oraz jej córeczka i partner?