Global Lista: Sia - Chandelier to nowość muzyczna 2014, która może podbić listy przebojów! [AUDIO]

2014-03-30 20:30

Nowości muzyczne 2014, czyli to czego nie może zabraknąć w Global Liście, meldują się na ESKA.pl. 30 marca GL proponuje nową piosenkę od Sii zatytułowaną Chandelier. Kawałek jako pierwszy singiel z płyty wokalistki na 2014 rok ma spore szanse podbić listy przebojów, w tym te Eskowe. Będzie hit? Klikajcie, słuchajcie i oceniajcie już teraz!

Szukacie nowości muzycznych 2014? Global Lista w duecie z ESKA.pl ma dla Was Chandelier od Sii. To nowa piosenka ulubienicy Davida Guetty, którą na naszej antenie właśnie w ramach GL mogliście usłyszeć po raz pierwszy 30 marca. Wszystko wskazuje na to, że nie był to ostatni raz z Chandelier brzmiącym w Waszych głośnikach.

Pierwszy singiel Sii Fuler z jej nowej, szóstej już płyty zaplanowanej na 2014 rok amerykańskie media typują do walki o tytuł nagrania roku nie mając żadnych wątpliwości, co do ogromnego potencjału utworu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Chandelier od Sii jest dostępny w sklepach cyfrowych od 17 marca 2014, ale swój debiut w amerykańskich rozgłośniach radiowych zaliczy 14 kwietnia. Kto wie, może do tego czasu, kawałek podbije już serca Eskowiczów ;).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze